מרגש: שגריר ישראל באוסטרליה רוכב למען רמב"ם

אלפי דולרים אוסטרלים גויסו באירוע הרכיבה באוסטרליה, לצורך מימון מחקר פורץ דרך ברמב"ם, העוסק בניבוי ומניעת מוות לבבי פתאומי בילדים וצעירים
אירוע רכיבת אופניים המוני, בהשתתפותם של יותר מ-80 רוכבי אופניים, נערך בשבוע שעבר במלבורן שבאוסטרליה, במטרה להעלות מודעות ולגייס מימון למחקר פורץ דרך במרכז הרפואי רמב"ם, העוסק בניבוי ובמניעת מוות פתאומי לבבי  (Sudden Cardiac Death) בילדים ובצעירים.

בתום האירוע גויסו בהצלחה אלפי דולרים אוסטרלים למען המטרה החשובה.

רוכבים למען מטרה חשובה במיוחד. צילום:  פינקוס קייליך, אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה

 

את האירוע יזמו אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה, בראשותה של ורד הראל, ובשיתוף עם מועדון רוכבי האופניים מכבי הפועל באזור, כחלק מציון חגיגות ה-70 למדינת ישראל ותמיכה בבית החולים הגדול בצפון הארץ.

את המסלול, 50 ק"מ אורכו, הוביל שגריר ישראל באוסטרליה, מארק סופר, אשר ציין במעמד האירוע את הקשר החם שיש לו עם בית החולים רמב"ם – המקום בו נולדו שניים מנכדיו.

 

מימין לשמאל: שגריר ישראל באוסטרליה, מארק סופר, נציג אזור מלבורן לפרלמנט האוסטרלי, דיוויד סאות'וויק וורד הראל – יו"ר אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה. צילום: פינקוס קייליך, אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה

 

באירוע לקח חלק גם נציג האזור לפרלמנט האוסטרלי, דיוויד סאות'וויק, ג'יימי היימס, ראש עיריית הרשות העירונית גלן איירה וכן בכירים בקהילה היהודית.

 

שגריר ישראל באוסטרליה, מר מארק סופר, מוביל את הרכיבה (חולצה שחורה ופסים כחולים). צילום:  פינקוס קייליך, אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה

 

"רמב"ם הוא אחד מבתי החולים החשובים בישראל ומספק שירותי רפואה לכמעט רבע מאוכלוסיית ישראל", אמר השגריר סופר, "כבית החולים הגדול בצפון ישראל יש לו אחריות ייחודית בעתות חירום וחשיבותו רק הולכת וגדלה. כמי שקשור גם באופן אישי לבית החולים, בו נולדו שניים מנכדיי, אני שמח לתרום את חלקי לקידום המוסד הרפואי הנהדר הזה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בבריאות