שלושה חשודים באחזקת אקדח ברטה ורובה קרל גוסטב מאולתר

השוטרים ערכו אתמול בערב פעילות נרחבת נגד החזקת אמצעי לחימה המסכנים את חיי הציבור
 

פעילות נחושה של השוטרים הביאה אתמול (ראשון) למעצרם של שני חשודים בשנות ה-30 לחייהם, שהחזיקו אקדח ברטה 9 מ"מ עם מחסנית מלאה בתחמושת.  בנוסף נתפסו שני קטינים שהחזיקו ברשותם רובה מאולתר מסוג קרלו.

אתמול בערב ערכו השוטרים פעילות ממוקדת בטמרה ובאיזור, כנגד השימוש הנרחב באמצעי לחימה.

השוטרים עצרו רכב ובו שני חשודים בשנות ה-30 לחייהם, תושבי אעבלין, כאשר בחיפוש על גופו של אחד מהם נתפס אקדח ברטה 9 מ"מ עם מחסנית מלאה בתחמושת.

נתפס: אקדח ברטה עם מחסנית מלאה. צילום: דוברות המשטרה

 

שני החשודים הובאו הבוקר לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם.

במקביל, מסגרת המאבק הבלתי מתפשר באלימות במגזר הערבי  והשימוש הנרחב בנשק חם, נעצרו אתמול בערב שני קטינים אשר החזיקו ברובה מאולתר מסוג קרלו. הרובה אותר בתוך בית בחדר השינה של נער בן 17 מהצפון. הנער נעצר ביחד עם אחיו בן ה-15 הבוקר הוארך מעצרו של האח הבוגר יותר ואילו הנער בן ה- 15 שוחרר לביתו בתנאים מגבילים.

 

הרובה המאולתר שנתפס אתמול. צילום: דוברות המשטרה

 

במשטרה סיפרו כי בפעילות נמרצת ונחושה של שוטרי משטרת ישראל מתחילת שנת 2018 נתפסו במחוז צפון אמצעי לחימה רבים, בהם למעלה מ-300 רובים ואקדחים ולמעלה מ-260 רימונים ומטענים.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול לאיתור כלי נשק ואמצעי לחימה וחשיפה של אותם עבריינים, עד להבאתם לדין כאחד מהיעדים המרכזים במסגרת תוכניתה למגר את תופעת האלימות והשימוש בירי, המעמיד חפים מפשע בסכנת חיים. במקביל משטרת ישראל תמשיך גם במגוון פעילויות בתחום ההסברה והאכיפה מתוך מטרה להוביל לשינוי המציאות כדי להרחיק את הפעילות העבריינית מחיי היום יום של האזרחים הנורמטיביים, ולהגביר את תחושת הביטחון האישי ברחובות, תוך שיתוף פעולה עם כל גורם הנהגה שיהיה מוכן לפעול למיגור האלימות", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות