ארוחה טובה במינימום מאמץ

לראשונה: שטראוס מזון טרי נכנסת לקטגוריית הארוחות המוכנות Eat Good

 

קבוצת שטראוס יוצאת במהלך אסטרטגי ומשיקה קטגוריה חדשה לאחר פיתוח של שלוש שנים בתחום המזון הטרי: ארוחות מוכנות ומאוזנות.

ארוחות הכוללות רכיבים איכותיים, חלבון צמחי, ללא חומרים משמרים, המוכנות ב-2 דק' חימום בלבד

יפתח עצמון, מנכ"ל חטיבת מזון טרי: "הצרכן היום מחפש מוצרי מזון ופתרונות טעימים וחוויתיים מבלי לוותר על רכיבים איכותיים ואורח חיים בריא. הצרכן הפחית משמעותית בצריכת בשר ומחפש נוחות לאור אורח החיים העמוס.

חטיבת מזון טרי, חטיבת האוכל של שטראוס, דואגת להקשיב לצרכן ולספק לו את הפתרונות אותם הוא צריך באמצעות מגוון רחב של מוצרים. אל המוצרים שלנו מצטרפת היום קטגוריה חדשה של Eat Good , ארוחות מוכנות מצוננות לחימום קצר במיקרוגל.

המהלך האסטרטגי מצטרף לפעילות בלתי פוסקת במותגי האוכל בחטיבת מזון טרי, "אחלה" ו"טעם הטבע" כדי להתאים לצרכים המשתנים של האוכלוסייה."

לראשונה: שטראוס מזון טרי צילום יחצ

המהלך

שטראוס נכנסת לקטגוריה חדשה תחת מותג חדש שטראוס EAT GOOD עם סדרה של ארבע ארוחות מאוזנות צמחוניות וללא חומרים משמרים. כל ארוחה כוללת: פחמימה, חלבון צמחי בכמות של 15-20 גרם וירקות.

מגוון הארוחות המוצעות: נודלס בסגנון בנגקוק, פוזילי פונגי , מוקפץ בסגנון אסיאתי ושווארמה צמחונית.

הארוחות פותחו על ידי שף שטראוס, יניב גור אריה, וצוות הפיתוח של חטיבת מזון טרי של שטראוס ובפיקוח תזונאית, כשהייצור מתבצע באמצעות חברת "מבושלת".

בשלב הראשון ההשקה תהיה ברשת שופרסל ובהמשך יכנסו המוצרים גם לרשתות נוספות. בהמשך צפויהEAT GOOD  להשיק מוצרים נוספים בסדרה בטעמים ופורמטים חדשים, שירחיבו את הסדרה מבלי לוותר על הטעם ומבלי לוותר על הרכיבים הטובים, בהתאם לדרישות הצרכנים.

שוק הארוחות המוכנות

שוק הארוחות המוכנות הגלובלי במגמת צמיחה מתמשכת וצפוי לצמוח בשנים הבאות ב- 10.6% 2017-2023 CAGR  (Allied market research, Ready meals Market by Type, and Distribution Channel: Global Opportunity Analysis and Industry Forecast, 2017–2023)

בארץ השוק עדיין בתחילת דרכו, למרות שהצורך בארוחות מוכנות משותף למגוון קהלים רחב וביניהם, צעירים שאין להם "מטבח מבשל", הורים עובדים, שזקוקים לפתרונות ארוחת צהריים עבור הילדים, או ארוחה חמה למקום העבודה. רשת שופרסל נכנסה לקטגוריה בשנת 2016 מתוך זיהוי הפוטנציאל ומתן פתרונות לצרכנים.

רקע

בשנים האחרונות בוצעו במותג "אחלה" שינויים רבים על מנת לקרב את המוצרים למתכון המקורי שלהם בשימוש של ירקות וקטניות איכותיים ישירות מהחקלאים. המהלך האחרון, הוצאת השמן המוסף ממעל ל-40 מתכוני חומוס, בא על מנת לקרב את מתכון החומוס למתכון של חומוס שמכינים בבית.

החזון של מותג "טעם הטבע", של חטיבת שטראוס מזון טרי, הוא להגדיל את צריכת הירקות וגידולי השדה בישראל תוך מתן פתרונות נוחים ואיכותיים. לצד מוצרים אלה המותג מספק מגוון מוצרים, שמקצרים את זמן הבישול וההכנה. כל המוצרים הם "פרי הטבע" בלבד ללא כל תוספת אלא רק שטיפה, קי לוף או בישול.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות