"המוסדות המצטיינים הם מגדלור"

אמש: טקס מרגש להענקת פרסי הצטיינות למוסדות החינוך במחוז לשנת תשע"ח, על שם רחל מתוקי ז"ל
מחוז חיפה של משרד החינוך קיים אמש (שלישי) במרכז "קריגר" לאמנויות הבמה בחיפה, טקס הענקת פרסי חינוך מחוזיים על שם רחל מתוקי זכרה לברכה. הפרסים הוענקו למוסדות חינוך מצטיינים לשנת הלימודים תשע"ח.

דר' סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, העניק את הפרסים לחמש מנהלות גן, לשישה מנהלי בתי ספר יסודיים, לשני מנהלי בית ספר בחינוך המיוחד ולשלושה מנהלים בחינוך העל יסודי.

בין מוסדות החינוך המצטיינים לשנה"ל תשע"ח במחוז חיפה באיזורנו נמנים:

גן "דולב" בחיפה, גן "בוגר נחלים" בעתלית, בית ספר יסודי "בן גוריון" בחיפה, בית ספר יסודי "הבונים"בקרית ביאליק, בית ספר יסודי "ארלוזורוב", בקריית חיים, חטיבת הביניים "דפנה" באורט ביאליק, ובית הספר השש שנתי "רעות לאמנויות" בחיפה. 

 

ד"ר הראל מעניק את תעודת ההצטיינות לרעיה טובול, מנהלת חטיבת 'אורט דפנה' בקריית ביאליק. צילום: דוברות מחוז חיפה

 

הטקס נערך במעמד ראשי רשויות במחוז, נציגי הסתדרות וארגון המורים, מנהלי אגפי ומחלקות חינוך, ונציגי ועדי הורים.

ד"ר הראל: "אני גאה בבתי הספר שזכו בפרס. מוסדות החינוך הללו מאופיינים בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות. כמו כן בתי הספר פועלים לצמצום פערים ולמניעת נשירה של תלמידים, תוך מתן דגש על אווירה חינוכית איכותית השׂמה דגש על אקלים מיטבי על כבוד הדדי ועל דרך ארץ".

ד"ר הראל מעניק את תעודת ההצטיינות לבית הספר רעות לאומנויות בחיפה. צילום דוברות מחוז חיפה

"משרד החינוך העלה על נס את נושא המועברות החברתית והתרומה לקהילה ואני רואה לנכון לשבח את בתי הספר אשר מצטיינים בחינוך לערכים, למורשת, לסובלנות ולדו קיום ובהדגשת חשיבותה של המעורבות בחיי הקהילה ובקירוב הקהילה במעשׂה החינוכי",

אמר אתמול ד"ר הראל.

 

ד"ר הראל מעניק אתמול את תעודת ההצטיינות לבית הספר בן גוריון בחיפה. צילום דוברות מחוז חיפה

עוד הוסיף ד"ר הראל ואמר: "המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי, ובטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך".

 

ד"ר הראל מעניק את ההצטיינות לגן "בוגר נחלים", עתלית. צילום: דוברות מחוז חיפה

 

מנהל המחוז שיתף את הנוכחים במלוא הערכתו לרשויות המקומיות, על שותפות בקידום מוסדות חינוך הללו:

"פרס החינוך המחוזי מהווה ביטוי להוקרה והערכה על עשייתם הייחודית של מוסדות החינוך בתחומי החינוך. העשייה היום יומית במוסדות החינוך הינה ביטוי לחזון חינוכי לאומי ומחוזי המעמיד את מערכת החינוך כשלב משמעותי בבניית חברה אזרחית איכותית, מעורבת וערכית".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך