הותר לפרסום: גל אוחיון מטירת כרמל הוא החשוד בביצוע עבירות מין 

החשד הוא כי גל אוחיון התחזה לבעל חברת הלבשה תחתונה וביקש מנשים לשלוח לו תמונות אינטימיות כדי לבחון את התאמתן לקמפיינים מדומים….
 

בית המשפט התיר לפרסם את זהותו של העצור מטירת הכרמל, החשוד שהתחזה לבעל חברת הלבשה תחתונה וביצע בנשים עבירות מין באינסטגרם. המשטרה מבקשת מנשים נוספות שנפגעו ממנו לפנות ולהגיש תלונה בכל תחנת משטרה.

המשטרה חוקרת במערך הסייבר של ימ"ר חוף, פרשת עבירות מין במסגרתה נעצר צעיר מטירת כרמל (29), החשוד כי התחזה ברשת לבעל חברת הלבשה תחתונה, תוך שהוא מפתה נשים לשלוח אליו תמונות עירום תמורת השתתפות ב"קמפיין".

בית המשפט המחוזי בחיפה קבע כי ניתן לפרסם את שמו של החשוד: גל אוחיון.

 

החשד: התחזה לבעל חברת הלבשה תחתונה, ביקש מנשים לשלוח לו תמונות אינטימיות כדי לבחון את התאמן לקמפיין המדומה. צילום: אילוסטרציה

בתום החקירה המשטרתית הסמויה שנערכה בחודשים האחרונים, נעצר בתחילת השבוע גל אוחיון, ומעצרו הוארך בשלב ראשון עד היום (חמישי). בעת המעבר לשלב הגלוי נאספו במסגרת החקירה 14 תלונות מנשים שונות, מכל רחבי הארץ,  אולם עם פרסום הפרשיה ודבר מעצרו, התקבלו בימים האחרונים תלונות נוספות מנשים רבות. כעת קבע בית המשפט כי ניתן לפרסם את זהותו בכדי להקל על המשטרה לאתר מתלוננות נוספות.

המשטרה חושדת כי אוחיון נהג להבטיח תגמול כספי והטבות נוספות לנשים, כשהוא מתחזה לבחורה בשם ״נטלי״ – בעלת עסק מזוייף להלבשה תחתונה בשם ״hermos israel״ , הנחזה להיות החברה המקורית להלבשה תחתונה בשם:  ״hermosa Israel״  ובתמורה היה מבקש את תמונתן בלבוש אינטימי ובעירום, באמתלהשהוא צריך לבחון באופן מקצועי את התאמתן ל"קמפיין".

סניגורו של החשוד, עו"ד תומר נוה אמר היום:

"מעולם לא היה מגע או מפגש עם אף אחת מהמתלוננות. מי שניהל את השיחות הוא לא הלקוח שלי. אנחנו במסגרת מסע הסברה והעברת נתונים מנסים להבהיר לבית המשפט כי ישנן אפשרויות נוספות ליצור קשר באמצעות תוכנת האינסטגרם ולא באמצעות הטלפון האישי".

 

הסניגור, עו"ד תומר נוה. צילום: עצמי

 

החקירה בעיצומה ובמשטרה מעריכים כי נשים נוספות נפלו ככל הנראה קורבן, לרבות אלה שייתכן ופגשו אותו באופן אישי ולא רק באמצעות הרשת.

במשטרה מסרו: "לפיכך, ניתן לפנות באופן ישיר ליחידה החוקרת בטלפון: 04-9876921/936  או להגיש תלונה בכל תחנת משטרה בארץ, על מנת שנוכל למצות עמו את מלוא חומרת הדין"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות