הגבר דורש גט: "אשתי מנסה להרוג אותי באמצעות כישוף"

הסכסוך החריף בין הבעל ואשתו החל עוד בערב פסח ומאז בני הזוג לא הפסיקו לצרוח, לריב ולקלל. ומה קרה בסוף?
 

גבר מהאיזור דורש לכפות גט על אשתו בגלל כישוף: האיש, חוזר בתשובה, הגיש לבית הדין הרבני תביעה לגירושין ולכפיית גט נגד אשתו, בטענה שהיא נעזרת במכשפים רעים בכדי לפגוע בו ולנסות לגרום למותו.

לדבריו, הסכסוך הקשה עם אשתו החל לאחר שסירב לחגוג כמו בכל שנה את חג הפסח בבית הוריה של אשתו. הגבר טען כי הוא סובל מהשפלה ולעג סביב השולחן מבני משפחתה של אשתו.

לפני כשלוש שנים החליט הגבר לשנות את המסורת המשפחתית, ולחגוג את הפסח בבית הוריו. אשתו זעמה וטענה שמדובר במסורת משפחתית ובין השניים פרץ סכסוך מר שהיה מלווה בצרחות ובקללות.

 

מאז שסירב להגיע לערב החג אצל הוריה, יש צרחות וקללות בבית. צילום אילוסטרציה

חודש לאחר מכן החל הגבר לחוש ברע, ושורת תאונות פקדה אותו. לדבריו זה החל בתאונות במטבח ובחתכים שנגרמו לו, בהמשך נפל במדרגות ונקע את רגלו, לאחר מכן היה מעורב בתאונת דרכים וכל מצבו הבריאותי התדרדר, עד להתפרצות של מחלת סוכרת – וזאת למרות שהוא מקיים כל הזמן אורח חיים בריא.

לאחר כשנתיים של תאונות ומחלות פנה הגבר לאדם שמגדיר את עצמו מבין בכישוף והוא  גילה לו כי אשתו הטילה עליו כישוף, וכי עליו לחפש בבית חפץ שלא שייך אליו.

 

"היא מטילה עליי כישופים". צילום אילוסטרציה

הגבר הפך את כל הבית וגילה בארונות מספר פתקים עליהם רשום שמו. הוא מיהר להביא את הפתקים לאדם שמבין בכישוף וזה טען כי אשתו ביקשה את מותו וייעץ לו להשליך את הפתקים לים, ולערוך טקס של התרת כישוף.

לדברי הגבר לאחר הפעולות שעשה השתפרה הרגשתו והוא החליט להתגרש ולפתוח בחיים חדשים עם אישה אוהבת, רגועה ורודפת שלום.

עוה"ד הלנה שמחי, המייצגת את האישה, טענה כי האשמותיו של הגבר חסרות בסיס וכי אין כל ראיה והוכחה שהביא. עוד טענה בבית הדין כי אם הגבר מעוניין להתגרש ולכפות על אשתו גט עליו לשלם את כתובתה.

 

עורכת הדין הלנה שמחי. תמונה: פוטו פרג'

 

בית הדין קיבל את עמדתה של עו"ד שמחי והציב בפני הגבר שתי ברירות: להיכנס להליך של שלום בית או להתגרש ולשלם את מלוא הכתובה על סך 101 אלף שקל.

הגבר בחר בשלום בית, וכעת מנסים בני הזוג לשקם את יחסיהם…..


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות