"התחרות שקיימת בין קופות החולים רק עושה את כולנו טובים יותר" (וידאו) 

בראיון ל"ניוז חיפה קריות" מספר מנהל מחוז צפון בקופת חולים מאוחדת, אלי מזרחי, על החזון המיוחד שלו לתושבי הצפון. צפו
 

חודשים בודדים לאחר שהתיישב על כסא מנהל מחוז צפון בקופת חולים מאוחדת, מתפנה אלי מזרחי להעניק ראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות".

מזרחי, בן 43, בעל תואר שני ורוקח במקצועו, שימש במגוון רחב של תפקידים במהלך 18 שנותיו בקופת החולים, כאשר בין היתר ניהל מספר מרפאות בקופת החולים ובתפקידו האחרון שימש כמנהל אגף רכש תרופות במחוז.

כאמור רק לפני מספר חודשים מונה מזרחי למנהל מחוז צפון בקופת חולים מאוחדת אבל כבר ברור לו לחלוטין מהו החזון שלו לתושבי הצפון.

 

מנהל מחוז צפון בקופת חולים מאוחדת, אלי מזרחי, בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות"

 

מזרחי: "אני יותר מחצי שנה בתפקיד, אבל אני כבר 18 שנים במערכת הבריאות. בסוף, הלב של העניין זה רפואה, ולעשות איכות ברפואה זה אומר להביא את מיטב מומחים שלנו, זה להשקיע במניעה, מניעת עישון, בדיקות ממוגרפיה, איתור מוקדם של סרטן המעי הגס, זה להקים בתי ספר לסוכרת כדי שנוכל לטפל במחלה הזו טוב יותר בקהילה".

לצפייה בראיון המלא עם מנהל מחוז צפון של קופת חולים מאוחדת הקליקו כאן 

מעבר לכל, מספר מזרחי, ברור לו כי ה"קרב" בין קופות החולים מתמקד בשירות וביחס: "הכי חשוב להיות כתובת אמיתית ללקוח כי בסוף אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. קופה שתעשה את זה הכי טוב, הלקוחות יצביעו ברגליים. הלקוחות חכמים והם יודעים מה הם רוצים. התחרות שקיימת בין קופות החולים רק עושה את כולנו טובים יותר".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות