"היא אמרה לי, 'ממי, אנחנו צריכות לקבוע לקפה'. אבל לא הספקנו וכבר לא נספיק"

חבריה של אתי בן עמי משכונת ורדיה, שהלכה לפני מספר שעות לעולמה בנסיבות טראגיות, מתקשים להאמין
 

אתי בן עמי, מעצבת שיער מוכרת מחיפה, הלכה היום לעולמה והיא רק בת 45.

בן עמי, גרושה ואם לבן, הלכה לעולמה בנסיבות טראגיות כאשר היא מותירה אחריה בני משפחה וחברים אוהבים והמומים שמתקשים לעכל את הבשורה המרה. צוות זק"א ומשטרה הגיעו למקום. מועד הלווייתה טרם נקבע.

בן עמי, מעצבת שיער ותיקה ומוכרת בחיפה החלה לפני מספר שנים לעסוק במקביל גם בתחום תיווך נדל"ן, אולם המשיכה לקבל לקוחות במספרה שבביתה בשכונת ורדיה בעיר.

 

נסיבות טראגיות. בן עמי. צילום מתוך פייסבוק

אחת מחברותיה של בן עמי סיפרה היום: "הבשורה הקשה הזו הגיעה בצהריים ואני ממש המומה מזה. ממש לפני שלושה ימים חברה טובה של שתינו עשתה אצל אתי טיפול של מסכת קראטין בשיער. והנה עכשיו, שאלתי את אותה חברה שמונה פעמים איך היה מצב הרוח של אתי באותו יום ספציפי והיא אמרה שהיא היתה נראית הכי שמחה בעולם, היו לה הרבה לקוחות שחיכו לה בבית באותו יום לטיפולי שיער. סיפרה שהיא היתה נראית מרוצה והכל היה בסדר".

 

 

אתי בן עמי ז"ל

 

אותה חברה סיפרה עוד: "אני אישית פגשתי את אתי לפני מספר שבועות והיא חיבקה אותי ונישקה אותי ואמרה לי: 'ממי, את לא יודעת מה אנחנו עוברים בחיים…. אנחנו צריכות לקבוע ולשבת לקפה'. אבל הנה, לא הספקנו וכבר לא נספיק. הבן שלה בשנות העשרים היה אהבת חייה, הוא עזב את חיפה וגר בתל אביב אבל כבן יחיד הוא היה כל העולם שלה והיא כל הזמן התפארה בו. ממש כואב הלב".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות