נקבע מותו של הילד שנפל מביתו בקריית ים (וידאו)

המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה הטראגי שאירע בצהריים והסתיים כעת עם ההודעה המצערת על מותו של הילד
 

לפני זמן קצר דווח מבית החולים רמב"ם כי על אף התקווה הרבה אפסו מאמצי הרופאים ומותו של הילד בן ה-11 אשר נפל היום בצהריים מגובה רב, נקבע בבית החולים.

צפו כאן בדברים שמסר חובש איחוד הצלה מרחב כרמל, לירן קריספין, רגעים ספורים לאחר העדכון על האירוע הטראגי.

לצפייה הקליקו כאן 

 

זירת האירוע בקריית ים, היום בצהריים. צילום איחוד הצלה כרמל

 

מהמשטרה נמסר: "בהמשך להודעה קודמת, בדבר פציעה באורח אנוש של ילד בן 11, אשר נפל ממרפסת ביתו בקריית ים, התקבל כעת עדכון מבית החולים שבתום נסיונות ההחייאה נקבע לצערנו מותו. חקירת המשטרה לבירור נסיבות האירוע הטראגי, נמשכת".

דובר רמב"ם, דוד רטנר, מסר לפני זמן קצר: "בצער רב מודיע כי למרות מאמצי הרופאים שנלחמו להציל את חייו בחדר הניתוח, נקבע מותו של הילד מהקריות. משפחתו קיבלה את הבשורה בבית החולים".

 

מותו של הילד נקבע בבית החולים. צילום: דוברות רמב"ם

מנתוני ארגון ב'טרם' לבטיחות ילדים  עולה כי בין השנים 2008-2018, מתו 78 ילדים בישראל עקב נפילה. כ- 61% מהמקרים אירעו בבית ובחצר הבית. בשנת 2017 מתו מנפילה 15 ילדים.

עד כה, בשנת 2018 מתו שלושה ילדים כתוצאה מנפילה מגובה. כעת מצטרף אל הסטטיסטיקה הקשה גם הילד מקריית ים. 

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון ב'טרם' לבטיחות ילדים: "נפילה מחלון ניתן למנוע באמצעות שמירה על הנחיות הבטיחות. מומלץ להתקין סורגים או אמצעים להגבלת פתיחת חלון ל-10 סנטימטר בלבד. בכל מקרה, יש להרחיק רהיטים מחלונות כדי למנוע טיפוס של ילדים על הרהיט. כמו כן, חשוב מאוד ללמד את הילדים להתרחק מאדן החלון, ולהימנע ממשחקים בסמוך אליו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות