"הלך לעולמו הילד עם שמחת החיים והצחוק המתגלגל…."

הילד רוי מעוז ז"ל שמצא את מותו באסון הכבד בקריית ים, ייטמן היום בצהריים בבית העלמין בצור שלום
 

הילד רוי מעוז ז"ל, אשר הלך אמש לעולמו באסון הכבד בביתו שבקריית ים, והוא רק בן 11, ייטמן היום בצהריים (רביעי) בבית העלמין בצור שלום. הוא הותיר אחריו בני משפחה אוהבים, כואבים והמומים. בבית הספר ימית בו למד, סיפרו על "ילד קסם שהיה אהוב על כולם".

יוסי ישראל, בן זוגה של האם, העלה בלילה לפייסבוק פוסט כואב ומצמרר ובו מודעת האבל של רוי הקטן. בפוסט כתב: "בצער רב והלם גדול הלך לעולמו בנסיבות טרגיות ולא נתפסות הילד עם שמחת החיים והצחוק המתגלגל … רויצוק שלנו כבר לא איתנו עוד…הלוויה תתקיים מחר בבית העלמין צור שלום חלקת קרית ים בשעה 13:30. תהיה נשמתו בגן עדן".

 

אסון כבד מנשוא. מודעת האבל של רוי הקטן

 

בהמשך הוסיף וכתב באחת התגובות: "רויצוק שלנו… קמתי בבוקר והצצתי לחדר שלך… ממאן להאמין… שעת שינה שהיתה כנצח… והמנגינה המיוחדת של השעון המעורר שלך ואי אפשר שלא לצפות לקולך… "אני קם"… נוח על משכבך בשלום ותשמור על אמא שאוהבת אותך כפי שרק אתה יודע…". 

 

הילד רוי מעוז ז"ל. צילום מתוך פייסבוק בקי מעוז

 

אתמול אחר הצהריים נקבע מותו של רוי בבית החולים רמב"ם לאחר שנפל מהקומה ה-12 בביתו שברחוב פנחס ספיר בקרייה.

גדעון צ'ואקה המשמש כאב בית במוסד סמוך למקום האירוע, הגיע למקום שניות בודדות לאחר האסון. הוא סיפר כי נשמעו צרחות של ילדים בכל האיזור: "היו צעקות, 'ילד מת, ילד מת', ואחת השכנות הזמינה אמבולנס", סיפר צ'ואקה, "זה היה מחזה קשה מאוד לראות את הילד מוטל על הארץ".

 

הבניין ממנו נפל רוי ז"ל. צילום דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

עדי ראייה בבניין סיפרו כי הילד ניסה לעבור מהחלון של המרפסת אל חדר הממ"ד והחליק ומעד. המשטרה אשר הוזעקה למקום בודקת את הכיוון המרכזי והוא כי הילד ניסה כאמור לעבור מחלון אחד לאחר וכך נפל אל מותו. עוד נבדק האם ייתכן והילד ננעל במרפסת וניסה לחלץ את עצמו ולשוב הביתה בכוחות עצמו ואז מעד. אין חשד לפלילים.

 

 

פוסט כואב ומצמרר

 

תלמידי בית הספר היסודי 'ימית' בו למד רוי, הסמוך לבית המשפחה, כונסו אתמול לאחר האירוע ושוטרים ואנשי מקצוע שוחחו עימם.

צוותי חוסן של איחוד הצלה לסיוע נפשי העניקו טיפול לעדי ראייה שהיו במקום האירוע וראו את המקרה במו עינהם.

לבית ספרו של רוי ז"ל יגיעו גם היום פסיכולוגים ועובדים סוציאליים בכדי לסייע לילדים להתמודד עם הטראומה הקשה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות