איש צבא קבע מטירת כרמל נהרג אמש בתאונת דרכים בכביש 6

איש צבא קבע בן 24 נהרג בתאונה קטלנית עם מעורבות של משאית בין מחלף קסם לשורשים. הלווייתו תיערך היום
 

יקיר יצחק, תושב טירת כרמל, בן 24, נהרג אמש בתאונת דרכים אשר אירעה בכביש 6. יצחק ז"ל שירת בצבא קבע ומצא את מותו בתאונה קטלנית בה היה מעורבת משאית בכביש 6. ביחד עם יצחק ז"ל נהרגה חיילת נוספת.

 

זירת התאונה הקטלנית אתמול בערב, בכביש 6 סמוך לצומת קסם. צילום דוברות כבאות והצלה

 

אתמול בשעה 20:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רכב שהתנגש במשאית בכביש 6 לכיוון צפון סמוך למחלף קסם לכיוון חורשים. מבדיקה ראשונית עולה כי הרכב הפרטי התנגש בחלקה האחורי של משאית חונה בקטע הכביש בין מחלף קסם לחורשים. צוותי כיבוי והצלה עמלו וביצעו פעולות חילוץ מורכבות במקום אולם צוות מד"א נאלץ לקבוע במקום התאונה את מותם של שני נוסעי הרכב הפרטי.

 

זירת התאונה. צילום: יחזקאל איטקין

פאראמדיק מד"א אוהד ביין סיפר: "מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כשהגענו, ראינו רכב פרטי מעוך תחת חלקה האחורי של משאית חונה. ברכב נלכדו הנהג ונוסעת שישבה לצידו, ניסינו להעניק להם טיפול רפואי תוך חילוצם המורכב מהרכב ע"י הכבאים, הם היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה ולאחר חילוצם מהרכב נאלצנו לקבוע את מותם במקום".

הבוקר יצאה הודעה מצה"ל ממנה עלה כי מדובר בשני אנשי קבע.

בהודעה נכתב: "חיל המשטרה הצבאית ויחידת מצ״ח מרכינים ראש ומודיעים בצער רב על מותם של רס״ל יקיר יצחק ז״ל, נגד מודיעין ביחידת מצ״ח וסמ״ר ליאור אוגול ז״ל, רכזת מודיעין וחקירות ביחידת מצ״ח, אמש בתאונת דרכים אזרחית בכביש 6. הלווייתו של רס״ל יצחק ז״ל תתקיים היום בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה. על מועד הלווייתה של סמ״ר אוגול ז״ל תימסר הודעה בהמשך. יהי זכרם ברוך !".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות