עוקץ רכבי היוקרה: איך נעקצו זוגות לפני חתונה והאם גם אתם ברשימה?

המשטרה קוראת לכל מי שנפל קורבן באופן דומה להגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרובה
 

משטרת ישראל עצרה חשוד נוסף בפרשיית 'עוקץ רכבי היוקרה', בה הוצעו ללקוחות ובעיקר לזוגות צעירים לפני חתונתם השכרת רכבי יוקרה, ולאחר העברת אלפי שקלים לידי החשודים הופתעו לגלות רגע לפני האירוע כי נפלו קורבן לעוקץ ומרמה.

במסגרת החקירה כבר נעצר השבוע חשוד בפרשייה, והחוקרים המשיכו בחקירה אינטנסיבית תוך גביית עדויות ואיסוף ראיות נוספות. במהלך החקירה איתרו חשוד נוסף שעל פי החשד פעל יחד עם החשוד שנעצר ושניהם יחדיו עקצו במרמה את כספם של הלקוחות.

 

זוגות צעירים נעקצו רגע לפני החתונה. צילום אילוסטרציה

 

אתמול (רביעי), פשטו חוקרי המשטרה על ביתו של החשוד הנוסף (19) ועצרו אותו. בחיפוש בביתו נתפסו מספר מכשירים ניידים ומדיה.
במהלך החקירה הסמויה טרם המעצרים, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר את הפלטפורמות והאתרים החברתיים השונים בהם השתמשו החשודים כדי להציע את שירות השכרת רכבי היוקרה, בצירוף תמונותיהם של הרכבים לבחירת הלקוח.

 

החשוד הפיץ תמונות של רכבי יוקרה, לבחירת הלקוח. צילום: אילוסטרציה

 

מחקירת המשטרה עולה החשד, כי החשוד הנוסף שנעצר, פעל בפלטפורמות השונות ובאתרים חברתיים, בהם פתח על פי החשד פרופילים שונים, ובהם נהג לפרסם את שירותי השכרת הרכבים. בשעה זו מובא החשוד בפני בית המשפט לדיון הארכת מעצרו.

 

אתמול נעצר חשוד נוסף בפרשה. צילום: אילוסטרציה

 

במשטרה קוראים לכל מי שחושב שנפל קורבן באופן דומה או נפגע מדפוס פעולה זהה, לפנות ולהגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרובה.

במשטרה ציינו: "אנו נמשיך לפעול לאיתור העבריינים שמעזים בתרגילי עוקץ ומרמה להכניס את ידם לכיסם של אותם לקוחות תמימים ובהם זוגות צעירים שמשקיעים את מיטב כספם בערב החשוב בחייהם, ולבסוף נותרים מאוכזבים ופגועים הן ברמה הנפשית והרגשית והן כלכלית".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות