תעודת הוקרה ליאיר נתניהו על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת יד עזר לחבר העניקה אתמול ליאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו תעודת הוקרה מיוחדת על תרומתו ופעילותו לאורך השנים בעמותה
 

אמש, יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה הגיע לביקור בקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר", קיבל תעודת הוקרה על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותה בחיפה. תעודת ההוקרה המיוחדת הוענקה לו על תרומתו ופעילותו הרבה לאורך השנים בעמותה.

מנכ"ל ומייסד העמותה מר שמעון סבג אירח את יאיר נתניהו "בבית החם של ניצולי השואה" של קרית החסד של העמותה בשכונת הדר בחיפה. יאיר פגש במהלך ביקורו את ניצולת השואה ילידת צ'כיה, ניצולת מחנה ההשמדה אושוויץ הגברת שושנה קולמר שחגגה ממש לפני חודש ימים את יום הולדתה ה- 100.

צילום: יוסף הירש

צילום: יוסף הירש

קולמר התארחה לפני שש שנים בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו. יאיר שוחח עם קולמר ועם ניצולי שואה נוספים והאזין בקשב רב לסיפורי הישרדותם בתקופת השואה. קולמר ביקשה מיאיר להעביר לראש הממשל המסר: "אנחנו גאים שהוא עומד בראש המדינה שלנו, אנחנו סומכים עליו ואוהבים אותו מאוד", אמרה קולמר לבנו של ראש הממשלה.

צילום: יוסף הירש

צילום: יוסף הירש

ביקורו של יאיר נתניהו הוא המשך לתמיכה משמעותית של ראש הממשלה ורעייתו שרה נתניהו המסייעת רבות לעמותה כבר כמה שנים. נתניהו הצעיר קיבל סקירה מקיפה אודות העמותה מפיו של מר סבג, נפגש עם עשרות ניצולי שואה, סייר בבית החם, וכמו-כן ביקר במוזיאון "השואה והתקומה" הנקרא ע"ש שמואל בן-ארצי סבו, שהוקם הרבה הודות לסיוע של הגברת נתניהו. בתום הביקור כתב יאיר הקדשה בספר האורחים של המוזיאון.

הביקור של יאיר בעמותה מלמד על דרכה של המשפחה כולה לסייע כמעט בסתר לניצולי שואה. הביקור הוא חלק מתמיכה של משפחת נתניהו בעמותת "יד עזר לחבר". סבג הדגיש בסיום הביקור: "ראיתי היום בעיניים של הבחור המיוחד הזה כמה הוא נרגש, כמה הוא רוצה לתת, להקשיב וכמה הוא מבין שהאנשים האלה חייבים להרגיש שהמדינה נותנת להם גב".

צילום: יוסף הירש

צילום: יוסף הירש

סבג הדגיש כי יאיר נתניהו שמתנדב כבר כמה שנים בעמותה ימשיך לתמוך בה ולבקר את הניצולים. "אנחנו רואים ביאיר נתניהו חבר יקר ומתנדב חשוב לסיוע לניצולי שואה".

סבג הדגיש כי יאיר נתניהו שמתנדב כבר כמה שנים בעמותה ימשיך לתמוך בה ולבקר את הניצולים.

מהעמותה נמסר: "עמותת 'יד עזר לחבר', מזכירה לכולם כי אנו נמצאים כבר בעיצומו של חודש כסלו בו אנו מצווים לפתוח גם את הכיס וגם את הלב. אנו פונים אל ליבכם הטוב ומבקשים את עזרתכם, אז באמת בואו גם אתם ותתנו לניצולי השואה תקווה, ניצולי השואה הם הגיבורים האמיתיים של כולנו ! בואו התקשרו גם ברגע זה ובכל רגע לעמותת 'יד עזר לחבר' ותהיו גם אתם שותפים להגשמת חלום זה ומשימה מבורכת וקדושה זאת".

יאיר פגש במהלך ביקורו את ניצולת אושוויץ הגברת שושנה קולמר שחגגה השנה יום הולדת 100.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות