ארבעה פצועים בהם שניים באורח קשה בתאונה בין צומת הצ'ק פוסט ליגור (וידאו)

ארבעה פצועים, בהם צעיר וצעירה במצב קשה עם פגיעות ראש בעקבות תאונת דרכים בכביש 75 בין צומת הצ'ק פוסט לצומת יגור. עומסים כבדים באיזור (וידאו)
 

שוב תאונת דרכים עם תוצאות קשות מאוד:

היום (שני) בשעה 13:13 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב חוף על תאונה קשה בין משאית לאוטובוס זעיר, בכביש 75 מצומת הצ'ק פוסט לכיוון יגור. בתאונה היה מעורב גם טנדר. ארבעה פצועים בהם שניים במצב קשה מאוד פונו מהזירה. המשטרה פתחה בחקירת הנסיבות שהביאו תאונה הקשה ועומסי תנועה כבדים נרשמים באיזור.

צפו

צילום דוברות המשטרה

 

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו מזירת התאונה לבית החולים רמב"ם ארבעה פצועים, בהם צעיר כבן 25 במצב קשה, מורדם ומונשם עם פגיעת ראש, צעירה כבת 20 במצב קשה, מורדמת ומונשמת עם פגיעה רב מערכתית, גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלת חזה ופצוע נוסף במצב קל.

 

צילום דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

שלושה צוותי לוחמי אש מתחנה איזורית חיפה, בראשות מפקד המשמרת רשף רמי מרום פעלו בנתיב הנסיעה בכביש בו אירעה התאונה. בזירה הקשה, כאמור עם מעורבות של מידיבוס (אוטובוס זעיר), משאית וטנדר, היו לכודים שניים מהפצועים אותם חילצו בעמל רב הכבאים.

 

צילום דוברות כבאות מחוז חוף

 

מפקד המשמרת רשף רמי מרום דיווח כי לוחמי האש פעלו במקום תוך שימוש בערכת כלי חילוץ הידראוליים לחילוצם של שני הלכודים מתוך המידיבוס.

 

בתאונה היו מעורבים מידיבוס, משאית וטנדר. צילום דוברות כבאות מחוז חוף

 

חובש רפואת חירום במד"א, וליד שלאעטה ופארמדיק מד"א אלמוג חן שק, סיפרו:

"כשהגענו למקום הבחנו בתאונה קשה עם מעורבות משאית, אוטובוס ורכב פרטי. בתוך האוטובוס נלכדו הנהג גבר כבן 40 ונוסעת כבת 40, האשה הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מפגיעה רב מערכתית, נהג האוטובוס היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בחזה ובגפיים, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ולאחר שהם חולצו ע"י הכיבוי פינינו את האשה כשהיא מורדמת ומונשמת במצב קשה ואת נהג האוטובוס במצב בינוני ויציב. מהרכב הפרטי חולץ צעיר כבן 25 מחוסר הכרה עם חבלת ראש, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית חולים. גבר נוסף כבן 29 בהכרה מלאה שהיה איתו ברכב, נחבל קל ופינינו גם אותו להמשך טיפול בבית החולים."

 

צילום דוברות כבאות מחוז חוף

 

כל הפצועים הועברו כאמור לטיפול צוותי הרפואה במקום ומשם פונו לבית החולים רמב"ם. במקום עומסי תנועה כבדים. נהגים מתבקשים למצוא דרכים חלופיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות