הסכם עבודה חדש באוברסיז קומורוס

בשבוע שעבר נחתם הסכם עבודה בין ההסתדרות לחברת 'אוברסיז קומורוס' . 'אוברסיז קומורס' היא חברה לאחסון ושינוע מטענים שממוקמת באשדוד ובחיפה וההסכם שנחתם הוא לעובדי שני המסופים.

בשבוע שעבר נחתם הסכם עבודה בין ההסתדרות לחברת 'אוברסיז קומורוס' . 'אוברסיז קומורס' היא חברה לאחסון ושינוע מטענים שממוקמת באשדוד ובחיפה וההסכם שנחתם הוא לעובדי שני המסופים

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: בכל יום בו אנחנו חותמים על הסכם עבודה חדש, אנחנו מבטיחים ייצוג טוב יותר לעובדים, מבטיחים את תנאי עבודת ורווחתם, ומוכיחים שיש להסתדרות תפקיד חשוב וחיוני".

במעמד החתימה על הסכם העבודה החדש השתתפו: משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, יצחק בלס יו"ר האגף לאגוד מקצועי במרחב חיפה  ומימון אלפסי מחזיק התיק במרחב.   מאשדוד היו חיים שייב יו"ר ההסתדרות במרחב ואלי אברמוביץ רכז האיגוד המקצועי באשדוד. את חברת 'אוברסיז קומורס' ייצגו המנכ"ל מוטי גליק, סגנו משה רביבו ויהודה אביטן מנהל משאבי אנוש. כמו כן נכחו חברי הוועד הארצי בראשות  חזי לוי.

 מעמד החתימה על הסכם העבודה בחברת 'אוברסיז קומורס' בהשתתפות משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ואחרים. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

מעמד החתימה על הסכם העבודה בחברת 'אוברסיז קומורס' בהשתתפות משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ואחרים. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

הסכם העבודה נחתם ל4 שנים והחתימה על ההסכם בוצעה בוועד הפועל במשרדו של אבי אדרי.

 

לפרטים נוספים: עופר עמר – יועץ תקשורת ואסטרטגיה – 050-7326646

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים