אזעקה בשש בבוקר; תושבים נכנסו לפאניקה

מוקדם בבוקר הקפיצה אזעקה שלא דווחה תושבים באיזור חיפה, הקריות והסביבה. הורים קפצו בבהלה ממיטותיהם וחלק ירדו עם ילדיהם למקלטים
אזעקה שמקורה בתרגיל צבאי גרמה לבהלה גדולה בחיפה ובאיזור. גם בקריות נשמעה האזעקה. דבר האזעקה כמעט ולא דווח כלל בתקשורת ולכן רק מעטים ידעו על קיומו והדבר גרם לפאניקה בשעה מוקדמת זו של בוקר.

ליאור שבת (25) סיפרה כי האזעקה נשמעה היטב גם בקריות: "התעוררתי מבוהלת ישר התקשרתי להורים שלי שגרים בחיפה, הם לא צעירים וחששתי עליהם, הם סיפרו שגם אצלם היתה אזעקה והם נבהלו מאוד. אחרי בירור הבנו שזה סתם תרגיל, אבל זה היה ממש מפחיד".

 

הודעות ברשתות החברתיות

 

כמו אש בשדה קוצים החלו גם ההודעות ברשתות החברתיות לזרום ותושבים רבים סיפרו כי כלל לא ידעו על התרגיל. "זה לא לעניין דבר כזה על הבוקר מקפיץ את הלב. תודה לאל שהכל בסדר, יש לי שכנים שירדו עם הילדים למקלט. זה לא צחוק, אנחנו לא בשוויץ, כאן במדינה כל דבר כזה מאוד מלחיץ", סיפרה גלית עזרא, תושבת חיפה.

 

צילום מסך פייסבוק

 

"רק אחרי שזה קורה כאן והכל בכלל בסדר אפשר לנסות לדמיין מה עובר על המסכנים האלה בדרום שאצלם זו דרך חיים ולא תרגיל ולא בטיח", אמר הבוקר אריה טובים מקריית חיים, "אולי זו הדרך להעריך את השקט שלנו פה ולהבין מה עובר על האחים שלנו בקצה השני של הארץ".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות