יום החינוך החיפאי

כמיטב המסורת החיפאית, יצוין ביום חמישי, 29 בנובמבר, יום החינוך החיפאי- יום הוקרה לאנשי ונשות החינוך ועובדי המנהלה בבתי הספר וגני הילדים.

במסגרת האירועים יישלחו מאות מכתבי תודה למורים מתלמידים, הורים ובוגרים, ייערכו אירועים חגיגיים בבתי הספר וברחבי העיר  וקמפיין פייסבוק שיוקדש כולו למכתבי תודה למורים משמעותיים

יום החינוך, שהינו יום הוקרה לאנשי ונשות החינוך ועובדי המנהלה בבתי הספר וגני הילדים, יצוין ביום חמישי ה – 29.11.2018 בשורה ארוכה של אירועים חגיגיים שיתקיימו בבתי הספר וברחבי העיר.

השנה תציין עיריית חיפה את יום החינוך החיפאי. היום ייפתח בקבלות פנים חגיגיות בכל מוסדות החינוך בעיר, במהלכן יעניקו וועדי הורים ותלמידים אגרות ברכה והוקרה אישיות לצוות החינוכי.

יום החינוך בחיפה צילום עיריית חיפה

 

דף הפייסבוק של עיריית חיפה יוקדש ביום זה לפרסום מכתבי הוקרה של תלמידי העיר, הורים ובוגרים, למורים אשר הטביעו את חותמם, השפיעו על חייהם והפכו את שהותם בביה"ס לחוויה ערכית ולימודית משמעותית. בנוסף, יתקיימו בבתי הספר פעילויות תרבות, העשרה וחברה להעמקת הקשר והדיאלוג בין הורים, תלמידים וצוותי ההוראה והעלאת המודעות להשפעתם המשמעותית של המחנכים על הדורות הבאים.

בבתי הספר היסודיים יקשטו תלמידים והורים את חדרי המורים ויקיימו הפעלות שונות. בחלקם, יחליפו הורים את המורים בכיתות למשך שעה אחת וישוחחו עם התלמידים על חשיבות תפקידו של המורה בעיצוב החברה.

תלמידי התיכונים יעסקו בדמות המחנך כ"מורה דרך" ויעבירו שעורים בנושא לתלמידי חטיבות הביניים. במספר בתי ספר הפיקו תלמידים סרטון על הווי בית הספר וחשיבות המורים בחייהם. בשעות אחר הצהריים והערב יתקיימו סדנאות העשרה, הופעות, הרצאות בנושא מנהיגות וטיפולים אלטרנטיביים עבור אנשי החינוך.

עינת קליש רותם, ראש העיר חיפה: "יום החינוך מעניק לכולנו הזדמנות להציב את העוסקים בחינוך במרכז, ולהודות להם. זהו יום הוקרה והערכה לאלה המופקדים על חינוך הדור הצעיר והכנתו לאתגרי המחר העומדים בפניו. אנשי החינוך מתווים את הדרך עבור ילדינו, הם המסייעים להם בהגשמת חלומותיהם, מעודדים ותומכים בהם לאורך תהליך התבגרותם. ביום זה אנו מוקירים הן את צוותי ההוראה והן את התומכים במערך החינוך: הסייעות, אבות הבית, הפסיכולוגים, המזכירות, ואחרים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה