נחנכה המרפאה היועצת של כללית בקריית אתא

בטקס חגיגי נחנכה מרפאת לב הקריה יועצת, שהוקמה על ידי כללית בהשקעה של למעלה מ-10 מיליון ש"ח
בטקס חגיגי נחנכה מרפאת לב הקריה יועצת בקרית אתא, שהוקמה על ידי כללית בהשקעה של למעלה מ-10 מיליון ש"ח

בטקס חגיגי, במעמד רבה הראשי של קרית אתא, הרב שלמה חיים דסקין והנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, בראשות אל כהן, נחנך האגף הייעודי לרפואה יועצת שהקימה כללית ממול למרפאת לב הקריה, ברח' חנקין 1 – פינת העצמאות , מעל מחסני השוק.

כללית השקיעה למעלה מ-10 מליון ₪  בהתאמת שטחו המרווח של המתחם, המשתרע על פני כ-500 מ"ר, למרפאה יועצת מתקדמת וציודה במיכשור רפואי חדיש, כגון שני מכשירי אולטרהסאונד במחלקת נשים, מסכים דגיטליים במחלקת העיניים, מיטה חשמלית להקלה בעת טיפול באוכלוסיה מבוגרת, חדר טיפולים כירורגיים ועוד.

 

גזירת סרט בטקס יועצת לב הקריה. צילום דוברות כללית

הטקס נוהל על ידי ד"ר אהובית טלמור, מנהלת מינהלת קריות בכללית, שציינה  שחשיבותה של הקמת המרפאה, מעבר לשיפור סביבת השירות, בעיקר בכך שהוכנה תשתית להרחבת שעות ומגוון השירותים וכן התפנות שטח במרפאת לב הקריה הותיקה, אותו  מייעדת כללית להקמתו של מרכז גדול לבריאות הילד.

ברכות נשאו על ידי  מנהל המרפאה, ד"ר דוד ישי, שהינו גינקולוג בכיר בבי"ח כרמל ובמרפאה. הוא הדגיש את הרמה הגבוהה של הצוות, תודות לכך שמרבית המומחים במרפאה חולקים את זמנם בין בית החולים למרפאת הקהילה, תוך רצף טיפולי.  הרב דיסקין איחל לכולם להזדקק פחות ככל שניתן לשירות והאיץ בציבור לשמור על בריאותו. אלי כהן- מנהל כללית במרחב ציין כי כבר עתה יש במקום שירות מגוון של מחלקות: נשים, א.א. וגרון, עור, עיניים, עיני ילדים, אורטופדיה, נפרולוגיה ונפרולוגית ילדים, כירורגיה עם חדר לביצוע פעולות כירורגיות זעירות, ייעוץ דיאטני והצהיר כי  כללית תמשיך לפתח את השירות לרווחת מבוטחיה בקרית אתא ההולכת ומתפתחת.

בתום הארוע התקין הרב דיסקין מזוזה בכניסה למרפאה ונערך טקס גזירת סרט.

את הטקס ליוו בנגינה מופלאה בסקספון תלמידי קונבטוריון קרית אתא: נווה מגן, ירין בן זריהם, מתן שוורצבורד ורון קרקובסקי, שהופיע גם בקטע סולו, בליווי נגינתה בפסנתר של אנג'לה נז'יבובסקי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות