כשסנדרה רינגלר ומושיק גלמין הגיעו לבית קסלר

מהפך: אירוע הסטיילינג הגדול של בית קסלר
לקראת יום הולדתה ה-30, החליטה חדיג'ה מוחסן, דיירת בית קסלר של עמותת איל"ן בחיפה (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) להגשים חלום ויזמה אירוע גדול בו חמישה מחבריה עברו סטיילינג ומהפך של ממש, במטרה להוכיח שגם "נכים יכולים להיות יפים ובסטייל", לדבריה של חדיג'ה.

מהפך. תמונה: יחסי ציבור

מהפך. קרדיט צילום:  איציק גרינשטיין

האירוע נערך ביום חמישי האחרון בשעות הערב וכל ההכנסות יועדו להקמת חנות יד שנייה בה יעבדו אנשים עם מוגבלויות אשר אינם הצליחו להשתלב בשוק התעסוקה ובכך החנות תאפשר להם תעסוקה יומיומית.

כשמושיק גלמין וסנדרה ריגלר הגיעו לבית קסלר. תמונה: יחסי ציבור

כשמושיק גלמין וסנדרה רינגלר הגיעו לבית קסלר. קרדיט צילום:  איציק גרינשטיין

במהלך האירוע שנערך בסיוע של ארגון רוטרי, חברת צים, קפה גרג ורבים נוספים והתקיים בהנחייתם של הסטייליסטית סנדרה רינגלר והמעצב מושיק גלאמין, הדיירים עברו מהפך והמוזמנים אשר רכשו כרטיס, נהנו משלל פינוקים דוגמת עמדות איפור, טיפוח וציפורניים, צילום ושיער, סטיילינג ועוד.

כל ההכנסות מהאירוע קודש. ריגלר וחדיג'ה. תמונה: יחסי ציבור

כל ההכנסות מהאירוע קודש. רינגלר וחדיג'ה.  קרדיט צילום:  איציק גרינשטיין

חדיג'ה מוחסן, היא בחורה מעוררת השראה: לפני כ-9 שנים למדה חדיג'ה סטיילינג אצל הסטייליסטית סנדרה רינגלר, ומאז היא מקפידה להלביש את חבריה דיירי הבית, לייעץ, להרצות בפני נשים ובנות ולהוכיח לעצמה ולעולם שהכל אפשרי.

לפני כ-3 שנים הרימה חדיג'ה תצוגת אופנה ראשונה לכל דיירי בית קסלר אשר שימשו דוגמנים. פרויקט הסטיילינג מהווה המשכיות וחנות היד שנייה היא חלום גדול של חדיג'ה אשר עתיד להתגשם בזכות האירוע ובזכות כל אשר יירתם לסייע לבניית החנות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם