אוניברסיטת חיפה מארחת כנס בינלאומי

אוניברסיטת חיפה תקיים בין התאריכים 2/12/18-4/12/18, כנס בינלאומי רב משתתפים בנושא אחריות חברתית באקדמיה
אחריות חברתית זה כאן: אוניברסיטאות מהמובילות בעולם ישתתפו בכנס בינלאומי שמארחת אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה תקיים בין התאריכים 2/12/18-4/12/18, כנס בינלאומי רב משתתפים בנושא אחריות חברתית באקדמיה. הכנס יביא, לראשונה לישראל, נציגים מ-15 אוניברסיטאות מובילות בעולם לאוניברסיטת חיפה, ביניהם גם נציגי אוניברסיטאות קיימברידג', טאפטס, מנצ'סטר, סנט לואיס, קיוטו ועוד. עוד ישתתפו בכנס יו"ר ות"ת פרופ' יפה זילברשץ, פרופ' יולי תמיר וזוכי פרס ישראל בתעשייה לשנת 2018  – יהודה ויהודית ברוניצקי.

נשיא האוניברסיטה, פרופ' רון רובין: "אוניברסיטת חיפה ההופכת למולטיברסיטה הראשונה בישראל, שמה לה למטרה להשפיע במספר זירות שמה שמחבר ביניהן, היא המחויבות העמוקה והבלתי מתפשרת לטיפוח מחקר מעולה לצד מתן הזדמנות שווה לכל מי שמעוניינת ומעוניין ללמוד ולהתפתח. קיום הועידה היוקרתית אצלינו, מעיד על ההכרה הבינלאומית בהיותה של אוניברסיטת חיפה שחקן מרכזי בעיצוב סדר יום אקדמי-חברתי-כלכלי. אני מברך את כל באי הכנס".

פרופ רון רובין, נשיא אונ חיפה – קרדיט – דוברות האוניברסיטה

 

פרופ' פייסל עזאיזה, דיקן הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות באוניברסיטת חיפה, הנמנה על מארגני הכנס: "המטרה המרכזית של הועידה היוקרתית הזאת היא לעודד אוניברסיטאות בעולם כולו להיות מקור של פתרונות לבעיות קריטיות – כלכליות, חברתיות וסביבתיות במערב ובכלל. אני גאה להביא את הכנס לישראל לראשונה ושמח שאוניברסיטת חיפה משמשת מודל והשראה לאוניברסיטאות הטובות בעולם".

פרופ פייסל עזאיזה דיקן הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות-קרדיט תמונה דוברות אוניברסיטת חיפה

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך