בשלישי הפתיחה: ז'ה טם דקטלון!

חנות המותג הבינלאומית אוטוטו כאן אצלנו ב"ביג קריות" וההתרגשות בשיאה
 

התרגשות שיא בקרב אוהבי הספורט בצפון! לאחר ציפייה מורטת עצבים תפתח ענקית הספורט הצרפתית, "דקטלון", ביום שלישי הקרוב את הסניף השני שלה בארץ והוא יהיה ממש פה, בצומת ביג קריות.

אחרי ההצלחה הגדולה לה זוכה הסניף בראשון לציון בו עמדו הלקוחות בתורים ארוכים מאין כמותם בפתיחה בשנה שעברה, מבקשים דקטלון אחיזה גם באיזור הצפון.

 

הענקית הצרפתית פותחת סניף שני, אצלנו בקריות. צילום: פייסבוק דקטלון

 

החנות בקריות צפויה להתרווח על שטח של כ-3,000 מטרים והמיקום הנבחר צפוי להתאים מבחינה גיאוגרפית לכל תושבי הצפון, בדומה לבחירתה של הענקית השוודית 'איקאה' למקם את חנותה במתחם הסמוך שבקריית אתא.

 

השלטים ברחבי האיזור מבשרים: דקטלון עוד רגע פה. צילום: חי יריב

 

ישראל היא המדינה ה-34 בה פועלת הרשת הצרפתית. הסניף הראשון נפתח כאמור בשנה שעברה בראשון לציון והוא כבר רושם הצלחה גדולה. ענקית הספורט מציעה פריטי ציוד וביגוד מ-60 ענפי ספורט שונים ומותגי הבית של החברה.

הסניף הבא של הרשת הצרפתית יהיה ככל הנראה בדרום, כאשר ברשת מעוניינים מאוד לפתוח חנות בבאר שבע.

בהמשך צפוי ככל הנראה להיפתח שני סניפים נוספים, האחד באיזור השרון והשני בתל אביב. בסך הכל, במרוצת הזמן, מצפים בדקטלון העולמית לפתיחה 10-15 חנויות בישראל.

 

פריטים, ביגוד וציוד של 60 ענפי ספורט. צילום פייסבוק דקטלון

אוהבי הספורט וציבור הלקוחות כבר מחכים ומצפים לפתיחת הסניף ביום שלישי הקרוב, במרכז ביג קריות והתקווה היא כי בעקבות הפתיחה ופעילות של שני הסניפים – בראשל"צ ובקריות-  ייאלצו כעת הרשתות המתחרות הגדולות להוזיל את מחיריהן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות