סופגטרון 2018: חנוכה שמח

תיאטרון חיפה מארח תיאטרון איכותי לילדים ולכל המשפחה לחג חנוכה שמח במיוחד
חנוכה שמח לכל המשפחה: תיאטרון חיפה מארח תיאטרון איכותי לילדים, קלאסיקה ישראלית, מחזאות מקורית וההצגות הטובות ביותר במחיר שווה לכל נפש.

הכבש השישה עשר:

תיאטרון ארצי לנוער.

"סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.

הכבש השישה עשר. תמונה: יחסי ציבור

הכבש השישה עשר. תמונה: יחסי ציבור

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח "הכבש השישה עשר" המעניקה הזדמנות להנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור", "הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.

לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם".

4.12, בשעה 17:30.

אמיל והבלשים"

תיאטרון מדיטק חולון.

"אמיל טישביין, גיבור סיפרו הקלאסי של אריך קסטנר, נוסע לבדו ברכבת כדי לבקר את סבתו ובת דודתו שגרות בברלין. בדרך נגנב ממנו כספו ומאותו הרגע נחוש אמיל בדעתו להשיב את האבדה.

אמיל והבלשים. תמונה: יחסי ציבור

אמיל והבלשים. תמונה: יחסי ציבור

הוא חושד בנוסע מבוגר שישב איתו בקרון הרכבת, ורוקם תכנית כדי ללכוד את הפושע. עוזרים לו בתכנית הנועזת חבורת נערים אותם הוא פוגש בברלין ובת דודתו, פוני.
הצגה צבעונית וקסומה השואבת את הצופה הצעיר למסע הרפתקאות לילי, מותח, משעשע ומרגש, יחד עם אמיל וחבריו בעקבות הגנב

5.12, בשעה 17:30.

תירס חם בים בם בם:

התיאטרון הישראלי לילדים

"קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ.

תירס חם. תמונה: יחסי ציבור

תירס חם. תמונה: יחסי ציבור

ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואזיות תנועתית… כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה (אדרבא, לילה אחד באפריל, מיומנה וקרן פלס ועוד..)

החופש האומנותי על במה הכוללת שחקנים, רקדנים ונגנים מעניקה לילדים חוויה יוצאת דופן של ביטוי ללא מחסומים וללא היסוסים… סיפור קסום הנכתב ע״ י הסופרת המוערכת מרים רות ובאיורה של אורה אייל, המושתת על שישה חברי קיבוץ אמיתיים שחוו את החוויה הזו בעודם היו בני ארבע שנים. ההצגה כוללת תלבושות, בובות וכל מה שאפשר לנגן, לנוע ולחלום עליו".

6.12, בשעה 17:00.

אוליבר טוויסט:

מחזמר לכל המשפחה בכיכובו של טוביה צפיר.

"הצגת ילדים מוסיקלית לכל המשפחה עפ"י ספרו הקלאסי של צ'ארלס דיקנס. מיד כשנולד נגנב התינוק אוליבר טוויסט מבית החולים ונמכר בשוק של לונדון. אוליבר התגלגל אל בית היתומים של מיסטר במבל, איש אלים וגס רוח, אשר גרם לכך שאוליבר, יחד עם חבריו בורחים מבית היתומים אל השוק של לונדון.

אוליבר טוויסט. תמונה: יחסי ציבור

אוליבר טוויסט. תמונה: יחסי ציבור

בשוק מכיר אוליבר לראשונה את דודג'ר, ראש כנופיית הכייסים של מיסטר פייגין, שם עוברים הילדים קורס מזורז בכייסות ופוגשים לראשונה את ביל סייקס, מלך הגנבים של לונדון, פושע אלים וחסר רחמים. הילדים יוצאים אל השוק של לונדון "לעבוד" בשביל מיסטר פייגין…".

8.12, בשעה 17:15.

לפרטים נוספים: תיאטרון חיפה, פבזנר 52 חיפה.

לאתר תיאטרון חיפה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם