הוריו של נאשם בעבירות מין התחייבו לנתק את האינטרנט בכדי לשחררו הביתה

שוחרר למעצר בית גל אוחיון (29) מטירת כרמל, המואשם כי התחזה למנכ"ל חברת הלבשה תחתונה וביצע עבירות מין בנשים
 

בתחילת השבוע שוחרר למעצר בית גל אוחיון (29) מטירת כרמל, המואשם כי התחזה למנכ"ל חברת הלבשה תחתונה וביצע עבירות מין בנשים.

בתום חקירה שארכה שנה, הוגש לפני מספר ימים כתב אישום נגד אוחיון בגין עשרות עבירות מין, אף בקטינות. בית המשפט דחה את בקשת הפרקליטות והורה כעת על שחרורו של אוחיון למעצר בית בבית הוריו.

עשרות נשים מכל רחבי האיזור חוששות כי תמונותיהן תופצנה ברשת.

 

מואשם בעשרות עבירות מין בנשים ושוחרר חזרה הביתה. צילום: אילוסטרציה

כזכור לפני כשבועיים התיר בית המשפט לפרסם את זהותו של אוחיון מטירת כרמל שנעצר בחשד כי התחזה לבעל חברת הלבשה תחתונה וביצע בנשים עבירות מין באינסטגרם.

אוחיון כך נטען בכתב האישום נגדו, נהג להבטיח תגמול כספי והטבות נוספות לנשים, כשהוא מתחזה לבחורה בשם ״נטלי״ – בעלת עסק מזוייף להלבשה תחתונה בשם ״hermos israel״ , הנחזה להיות החברה המקורית להלבשה תחתונה בשם:  ״hermosa Israel״  ובתמורה היה מבקש את תמונתן בלבוש אינטימי ובעירום, באמתלה שהוא צריך לבחון באופן מקצועי את התאמתן ל"קמפיין".

המדינה התנגדה לשחרורו של אוחיון ממעצר. בדיון שנערך ביום ראשון בבית משפט השלום בחיפה הפנה נציג הפרקליטות את בית המשפט ל"תחכום הרב בו פעל במהלך שנה שלמה, למניפולציות שעשה על מנת לגרום לנשים לצלם את עצמן ולשלוח לו את תמונותיהן האינטימיות, ולעובדה כי חלק מהמתלוננות נמצאות במצב נפשי קשה, נוכח החשש כי התמונות יופצו ברשת".

 

עשרות נשים חוששות שהתמונות יופצו ברשת. צילום אילוסטרציה

 

מנגד, בא כוחו של הנאשם, עו"ד תומר נוה, טען כי מדובר בצעיר ללא עבר פלילי וכי הוא בן למשפחה נורמטיבית ומכובדת שתעשה הכל על מנת לאפשר לבנה מעצר בית ופיקוח ראוי.

 

הסניגור, עו"ד תומר נוה. צילום: עצמי

 

עו"ד נוה ציין כי הוריו של הנאשם אשר ישמשו כמפקחים עליו "נפגעו באופן ישיר מפרסום שמו ושם משפחתם בעיר הקטנה של טירת כרמל, מדובר במשפחה מהמכובדות בעיר, המוכרת בעיר" וכי מטרתם תהיה לעמוד על המשמר ולכבד את החלטת בית המשפט באם אכן ישוחרר.

השופטת מריה פיקוס בוגדאנוב הורתה על שחרור הנאשם למעצר בית מלא ללא גישה לאינטרנט וללא גישה למכשירי פלאפון. הוריו של הנאשם הצהירו כי הם מתחייבים לנתק את רשת האינטרנט האלחוטית מיד עם שחרורו של בנם לביתם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות