מלכת היופי של ישראל ביום צילומים גדוש

ניקול רזניקוב, מלכת היופי של ישראל, מגיעה לקריית מוצקין ליום כייפי במיוחד לקראת סדרת צילומים בשיתוף מכבי
מלכת היופי של ישראל, ניקול רזניקוב, הגיעה ליום צילומים גדוש במרפאת 'מגה מוצקין' של מכבי בלווי אישי וצמוד של המאפרת יעל בקר.

בקר (40) תושבת חיפה, מאפרת מקצועית כ-18 שנה והשתתפה בהפקות אופנה, איפור לאירועים, סדנאות והשתלמויות מגוונות.

רזניקוב ובקר. מתכוננות לצילומים. צילום: עצמי

רזניקוב ובקר. מתכוננות לצילומים. צילום: עצמי

בשבוע שעבר והחל משעות הבוקר המוקדמות היא לקחה על עצמה את האחריות להכין את מלכת היופי של ישראל ניקול רזניקוב לסדרת צילומי וידאו וסטילס, כחלק מקידום בריאות בשיתוף של מכבי שירותי בריאות

לאחר עבודה רבה ומושקעת, מתוך חדר האיפור יצאה מלכת היופי לקראת הצילומים שהיא נרגשת וחיוך מרוצה על פניה, לאחר השקעה יסודית מידיה הקסומות של המאפרת יעל בקר. "אין לי מילים כיצד להסביר עד כמה הייתי מרוצה מהעבודה של יעל, מהמקצועיות, המיומנות והיחס המיוחד"-מסרה רזניקוב.

רזניקוב ובקר. יום מהנה במיוחד. צילום: עצמי

רזניקוב ובקר. יום מהנה במיוחד. צילום: עצמי

יעל, מחמאות כאלה ממלכת היופי זה בוודאי מרגש. ספרי לנו איך יצא.

"ראשית הכבוד הוא שלי. אני מאמינה כי לכל אישה יופי טבעי משלה והתפקיד שלי הוא לזהות, להדגיש אותו ולהתאים אותו לסגנונה האישי, לתווי הפנים וכמובן לטעמה, שהיא תזהה את מי שהיא רואה במראה".

"היה יום מוצלח ומהנה מאוד. השתמשתי במוצרים עמידים, הכי איכותיים שיכולים להיות, איפרתי אותה בצבעים טבעיים בעיניים, והדגשתי עם אייליינר, את השפתיים צבעתי בשפתון אדום. אפשר לומר שעשיתי יצירה על גבי יצירה; אני מודה על הזכות לעסוק במקצוע חיובי, צבעוני ומספק הפוגש נשים בכל הגילאים ברגעי האושר והשמחה שלהן. בתוך כל הרגעים הלחוצים של לפני האירוע".

טיפ לקוראים?

"כשאת מתאפרת לאירוע הקפידי להבליט אזור אחד, לדוגמא: בחרת להבליט ולהדגיש את העיניים בגוונים כהים או צבעוניים, מרחי את השפתיים בגוון טבעי או בהיר ולהיפך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם