תרבות הרחוב של קרית ביאליק

יותר מ-400 בני נוער לקחו חלק בפסטיבל אמנויות הרחוב Up Street בקרית ביאליק * יו"ר מועצת הנוער העירונית: "הצלחנו לעשות אירוע מקורי ויצירתי שהגיעו אליו בני נוער מכל הארץ"

בהפנינג תרבות רחוב לבני הנוער. ברייקדאנס, גרפיטי ומופע אש. צילום: מועצת הנוער העירונית

בהפנינג תרבות רחוב לבני הנוער. ברייקדאנס, גרפיטי ומופע אש. צילום: מועצת הנוער העירונית

מאות בני נוער השתתפו בפסטיבל ייחודי המביא לידי ביטוי את תרבות הרחוב. הפסטיבל, שמתקיים בפעם הראשונה באזור הצפון, הוא יוזמה של מועצת הנוער העירונית בקרית ביאליק שנועדה לחשוף בני נוער לאמצעים שונים של תרבות הרחוב.
האירוע כלל הפנינג רחב של תחרות ברייקדאנס נושאת פרסים בניצוחו של הביבוי, רן יוריסט ו-street will speak; סדנת ביטבוקס של כוכב הרשת והיוטיוב שגיא ברייטנר, שיצר באופן ספונטני שיתוף פעולה עם הקהל על הבמה המרכזית; וגם קיר גרפיטי, מתחם כובעי איירבראש, מתחם קנדמה, מתחם בועות סבון ענקיות ומופע אש. את ההפנינג חתם מופע של התקליטנים המוצלחים עידו בי וצוקי. בנוסף, באירוע לקחו חלק בני נוער משתתפי פרויקט "נוער מנגן ושר".
אלמוג ינקו, יו"ר מועצת הנוער העירונית: "אנו שמחים שהצלחנו לעשות אירוע מקורי ויצירתי לבני הנוער באזור. הגיעו לאירוע מכל הארץ: מכרמיאל, תל אביב ואפילו באר שבע".
ראש העירייה אלי דוקורסקי: "אני מודה למועצת הנוער העירונית על היוזמה הברוכה. אני מזמין את בני הנוער לקחת חלק פעיל באירועי הקיץ שהמועצה עמלה על תכנונם בימים אלו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק