פרס "המפתן המצטיין"

בית ספר מפתן קריית ים – מצטיין משרד החינוך ומשרד הרווחה לשנת 2018

בית הספר מפתן קריית ים זכה אמש בפרס "המפתן המצטיין" של ישראל לשנת 2018 המוענק על ידי משרד החינוך ומשרד הרווחה.

בית הספר בניהולה של חיה חמיש נבחר לאחר שבמהלך השנה האחרונה הגיעו תלמידיו וצוות המורים להישגים חסרי תקדים בתחום הסיווג המקצועי והלמידה.

בבית הספר, המיועד לבני נוער בסיכון, פועלות מספר מגמות מקצועיות במקביל ללמידה עיונית רגילה  בכל תחומי הלימוד לצד מיזם עסקי המציע שירותים שונים לקהילה כגון – נגרות, דפוס, ריתוך, אפיה, קונדיטוריה ועיצוב שיער.

מפתן מצטיין בקריית ים – צילום עיריית קריית ים

בבית הספר לומדים כמה עשרות בני נוער מקריית ים ומכל האזור המסיימים את לימודיהם כשבידיהם תעודה מקצועית ותעודה של השכלה פורמלית הכוללת גם תעודת בגרות.

בהחלטת וועדת הפרס נאמר בין השאר כי בית הספר הצטיין בטיפוח התלמידים והכנתם לעולם התעסוקה כמו גם לגיוס לשירות ממשמעותי בצה"ל ולחיים שאחרי כן.

בני הנוער של בית הספר מתנדבים בקהילה על בסיס קבוע מתוך ערכים של נתינה ומעורבות חברתית.

בנימוקים מציינת הוועדה גם את השקעתם יוצאת הדופן של חברי צוות בית הספר הרואים בהצלחת בני הנוער ערך עליון ומוביל בעבודתם והישגיהם הם ההוכחה לכך.

את הפרס למנהלת וצוות בית הספר העניקו נציגי משרד הרווחה והחינוך ונציגי עמותת ידידי המפתנים בכנס ארצי, רב משתתפים שהתקיים בשפיים.

מן הראוי לציין את שיתוף הפעולה העסקי המתמשך בין תלמידי בית הספר לבין העירייה והקהילה והתגייסותם לפרויקטים עירוניים רבים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים