יחד מובילים את רפואת המחר (וידאו)

כנס הרופאים המחוזי של מכבי שירותי בריאות בצפון התקיים באולם "אדם וחווה" במבואות חיפה בנוכחות כ-700 רופאים, מנהלים וצוותים של מחוז הצפון
 

כנס הרופאים המחוזי ומקצועות הבריאות "יחד מובילים את רפואת המחר" של מכבי שירותי בריאות בצפון התקיים באולם "אדם וחווה" במבואות חיפה בנוכחות כ-700 רופאים, מנהלים וצוותים של מחוז הצפון.

בין המשתתפים הרבים הגיעו פרופסור משה רוח, יו"ר הדירקטוריון של מכבי, פרופסור נחמן אש, ראש חטיבת הבריאות, מנכ"ל מכבי, מר רן סער, התקשר במהלך הטקס לברך מחו"ל, ראש מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן, הנהלת המחוז, ד"ר אייל פורמן, ד"ר צופיה דויטש קסטל, ד"ר ריזאן סחניני ועוד מכובדים רבים.

 

פרופסור משה רוח, יו"ר הדירקטוריון של מכבי. צילום: ריפליי צלמים

 

הכנס השנתי עסק באתגרים הרבים ברפואת מכבי בצפון והשינויים הרבים המתרחשים בהנגשת הרפואה של מחוז הצפון למטופלי הפריפריה בזכות מגוון טכנולוגיות רפואיות חדשניות.

 

פרופסור נחמן אש, ראש חטיבת הבריאות. צילום: ריפליי צלמים

במסגרת הכנס הוצגו התוכניות המגוונות אשר פותחו בצפון, החל מפרויקט מכבי רד לרפואה דחופה מרחוק, מכון הסוכרת המקוון, הדרכה של רופאים ראשוניים (מנטורינג) בחולי סוכרת מורכבים וכרוניים ע"י פרופסור נעים שאחדה, פרויקט אשפוז בית ועד לטיפולי 360 בחולים מורכבים בקהילה.

 

ד"ר אייל פורמן מנהל רפואי מכבי מחוז צפון, ד"ר ריזאן סחניני הנהלה רפואית, חמדה שטויאר מנהלת תפעול, ד"ר צופיה קסטל דויטש הנהלה רפואית, ראש מחוז הצפון ד"ר גלית קאופמן, פרופסור נחמן אש ראש חטיבת הבריאות וארי אור מנהל אגף משאבי אנוש. צילום: ריפליי צלמים

 

בכנס צוינו רופאים ועובדי המחוז המצטיינים על איכות קלינית, מתן שירותי אמפתי מכיל ומקצועי, הרואים את המטופל במרכז לאורך זמן.

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון של מכבי: "הכנס התמקד ברפואת המחר שאנו מפתחים למען החברים שלנו ומציעים חדשנות רפואית ורפואה מתקדמת המציעה פתרונות יצירתיים ומחזקת משמעותית את הרפואה בפריפריה. מחוז הצפון מתגאה ברופאים מומחים ומקצועיים המובילים את החדשנות הרפואית המתקדמת ביותר עם חזון ואסטרטגיה המתמקדת במטופל וכיצד להעניק לו רפואה חדשנית  ומקצועית עד הבית".

ראש מחוז הצפון ד"ר גלית קאופמן, פרופסור נחמן אש, ראש חטיבת הבריאות וארי אור, מנהל אגף משאבי אנוש. צילום: ריפליי צלמים

,

ד"ר אייל פורמן, מהנהלת מכבי במחוז צפון: "זה היה כנס של הוקרה והערכה לרופאי מכבי מחוז צפון ולרופאים העצמיים על עשייה וקידום בריאות. בכנס הוצגו התהליכים שנעשו במהלך השנה, התוצרים וגם התוכניות לשנה הבאה תוך התמקדות בחדשנות וברפואה ובשירות הרפואי כמו רפואה דחופה בקהילה, רפואה מרחוק ואיזון מדדים של חולים תוך שימוש באמצעים וירטואליים"

ראש מחוז הצפון של מכבי ד"ר גלית קאופמן. צילום: ריפליי צלמים

 

ד"ר צופי דויטש קסטל, מהנהלת מכבי מחוז צפון: "מחוז הצפון של מכבי נמצא בחזית הרפואה ומציע חידושים טכנולוגיים פורצי דרך בארץ ובעולם. פיתוח שירותי רפואה טכנולוגיים מקוונים בתחומים מהותיים על ידי מיטב הממחים מאפשר למטופלים רבים לקבל גם מרחוק את שירותי הרפואה המתקדמים ביותר".

 

צפו בסרטון בסיקור הכנס על ידי "ניוז חיפה קריות"

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות