"רק להאמין ולא לוותר אף פעם"

האמן החיפאי המצליח גיל גורן כובש פסגה עולמית נוספת
גיל גורן, הוא אמן חיפאי, מעצב, ופרסומאי ותיק. יצירותיו כבר הוצגו בשלל גלריות שונות בעולם, והוא כובש פסגה נוספת: ליין קפסולת אופנה שמבוסס על האומנות שלו.

מרגש. תמונה מתוך פייסבוק גיל גורן

מרגש. תמונה: פייסבוק גיל גורן

זה הפוסט המרגש שפרסם הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו:

"חלומות…
ב־20 ביולי 1969 בשעה 16:18 שעון קיץ מזרח ארצות הברית, נחתה הנחתת “איגל” על קרקע הירח, כשבמנועה נותר דלק לכ-20 שניות טיסה בלבד. ניל ארמסטרונג, מייקל קולניס ואדווין “באז” אולדרין הוכיחו לעולם שהכל אפשרי. זה המוטו שלי מאז ומעולם. אם הם נחתו על הירח אז אפשר לעשות הכל ולראות בכל מכשול-הזדמנות".

גורן. תמונה: פייסבוק גיל גורן

גורן. תמונה: פייסבוק גיל גורן

"לפני שנה פנו אלי מחברת אופנה ניו יורקית מדהימה בשם 'The Very Warm' לשיתוף פעולה בעיצוב ליין קפסולת אופנה המבוסס על האמנות שלי. אני נזכר בהתרגשות שלי כשנכנסתי ללובי הבניין שלהם בבראיינט פארק, וואוו. מהראשון לנובמבר ליין האופנה נמכר ב- "בארני’ס מדיסון אביניו", סניף הדגל של היכל האופנה האולטימטיבי בניו יורק וגם בסאקס ונורדסטרום. האמנות עליה מבוסס הליין מוצגת בתערוכה בגלריה 55 בדמבו ניו יורק. הכל אפשרי".

ליין קפסולת אופנה המבוסס על האומנות של גורן. תמונה: פייסבוק גיל גורן

ליין קפסולת אופנה המבוסס על האומנות של גורן. תמונה: פייסבוק גיל גורן

"רק להאמין ולא לוותר אף פעם, לאף אחד. להמשיך לחלום יותר רחוק, יותר משוגע וללכת עם האמת שלך. אתמול עמוד ב"גלריה" של עיתון הארץ, יחד עם קום איל-פו. בקרוב ליין העבודות החדש שלי מגיע לאחת הגלריות היותר מפונפנות בניו יורק, אבל זה כבר לפעם אחרת".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם