מנכ"ל משרד החינוך באקדמית גורדון

ביום שלישי, האחרון, הגיע לביקור באקדמית גורדון מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב, מלווה בצוות שכלל את מר אייל רם, סמנכ"ל ומנהל מנהל עובדי הוראה, ד"ר כמאל חואלד, מפקח, וגב' זיוית רוזנברג, יועצת מנכ"ל המשרד.
 

הביקור היה אחד מהביקורים המתוכננים לאבוהב כחלק מסבב ביקורים במכללות להוראה ברחבי הארץ. הוא כלל סיור בכיתת העתיד ושדרת החדשנות, בחדר הלמידה האימרסיבית המאפשר למידה "אופפת" – רב חושית, וכן בחדר הבריחה- "מורה נבוכים"- העוסק בחשיפה לתיאוריות שונות בחינוך וכן לתאורטיקנים, זאת באופן חווייתי ויצירתי במיוחד. שני האחרונים הושקו ממש לאחרונה בגורדון.

את הצוות ליוו מטעם האקדמית גורדון נשיא המכללה פרופ' יחזקאל טלר, סגניות הנשיא ד"ר מסדה סטודני וד"ר פני שמעוני, ד"ר רונדה סופר, ראש המחלקה לקשרים בינלאומיים, גב' לימור הררי, ראש מחלקת חדשנות במכללה ומנהלת הספריה גב' נואל נאפע.

מימין לשמאל אייל רם, שמואל אבוהב, פרופ' טלר, דר כמאל חואלד. צילום: נורית ברזילי

מר שמואל אבואב סיכם את הביקור: "אני רוצה לדבר בשבחו של המוסד הוותיק האקדמית גורדון, ביכולתו להביא רוח חדשה וכן בשבח ההתפתחות והגידול של גורדון, לא רק כמותית אלא גם איכותית".

לגבי הלימוד המתקדם והשילוב המסיבי של הטכנולוגיה בפדגוגיה ודרכי ההוראה בגורדון הוסיף אבואב:

"אנו דבקים במדיניות שהידע מאוד חשוב אך גם מבינים שהדור הצעיר חייב לקבל פרוזדור תיווכי לידע".

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "שמחנו על ביקורו של מנכ"ל המשרד ועל ההזדמנות להציג בפניו את הגישות החדשניות של הוראה לדור הלומד החדש, כך שנוכל להמשיך להעביר את הידע והמיומנויות הנדרשות לחינוך במאה ה-21 לדור הבא של אזרחי המדינה. האקדמית גורדון עושה מאמצים להכשיר את הדור הבא של הסטודנטים בשיטות הוראה חדשניות באמצעות שימוש בטכנו-פדגוגיה חדישה ולהשפיע בדרך זו על מערכת החינוך שתסתגל להוראה השונה מהקיימת כיום במרבית המוסדות במערכת החינוך".

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא גורדון.  צילום: יח"צ

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך