"הכרמל הירוק" של חברת "סלע בינוי" לקראת סיום

פרויקט ה"כרמל הירוק", הממוקם בשכונת אחוזה היוקרתית ברח' נעמת 8, פרויקט מגורים חדשני על קרקע פרטית ביזמות חברות סלע בינוי והילת הצפון, נמצא לקראת סיום. החברה הודיעה היום כי היא הורידה את הפיגומים באתר הבניה, ואת המנוף.

 

לאחר שנים רבות בהן לא היו פרויקטים חדשים באזור הוקם "הכרמל הירוק". בפרויקט דירות 5 ו-6 חדרים מרווחות, דירות גן ודירות פנטהאוז-דופלקס בשני בנייני בוטיק בני 10 קומות. כל הדירות נהנות מנוף ירוק מהפנט של העמק הפרוס מבעד לחלונות ואיכות חיים נחשקת עם אינטימיות מרבית ושתי דירות בלבד בקומה, חניה פרטית, רמת גימור גבוהה ותכנון אדריכלי ייחודי.

בפרויקט נותרו דירת גן 187מ"ר בית+ 130 מ"ר גינה במחיר 2,790,000 ₪, ודירת 5 חדרים אחרונה, שהוסבה ל- 4 חדרים, שהיא הדירה לדוגמא, עוצבה ע"י המעצבת מורן נווה ומוצעת כעת למכירה עם כל השדרוגים והתוספות.

פרויקט הכרמל הירוק- חיפה. צילום: יח"צ

לדברי מורן בן שלוש, מנהל השיווק של חברת "סלע בינוי": "אנו שמחים בחברה לקראת סיומו של פרויקט "הכרמל הירוק" הנמצא בשלבים אחרונים, שיאפשר גם למשפרי דיור וגם לזכאים לגור בלב בכרמל במחירים שפויים".

 

אודות סלע בינוי:

חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת אמנון מסילות. הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומסחר, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק

ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה ועד לרגע מסירת החזקה בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן