כבוד: אות פול האריס הוענק לאיש העסקים והמסעדן החיפאי שלומי פורמן (וידאו)

פורמן: "תרומה לקהילה זו דרך חיים עבורי". נשיא מועדון רוטרי חיפה הזמין את פורמן לבמה ואמר: "שלומי, ידו בכל והוא תמיד תמיד תורם ועוזר". צפו

 

שלומי פורמן, איש עסקים ומסעדן תושב חיפה, זכה אתמול בערב (ראשון) לקבל את אות פול האריס מנשיא מועדון רוטרי חיפה, שחר שבו, על פעילות מיוחדת למען הקהילה.

פורמן בן 44, נשוי לורד ואב לעומר (17), עדן (13) ונגה (10), תלמידי בית ספר ליאו בק בחיפה.

 

אתמול בערב הגאלה, במעמד קבלת האות

 

אות פול האריס קרויה על שם מייסד תנועת הרוטרי. האות מוענקת על ידי רוטרי העולמית לאישים בקהילה או לחברי רוטרי כהוקרה על פעילות יוצאת דופן למען הקהילה.

אתמול בערב הגאלה השנתי שערך מועדון רוטרי בזאפה בחיפה, קיבל פורמן את האות היוקרתית מידי נשיא המועדון, שחר שבו שאמר: "שלומי חבר די צעיר במועדון אבל תמיד תמיד תורם ועוזר".

צפו 

 

פורמן (44) אמר לאחר קבלת האות: "אנחנו עושים הרבה מאוד דברים אבל לרוב זה בצניעות ולא מעל פני השטח, חלק מהפעילות שלי נעשית גם במסגרת רוטרי והשנה אני ימשמש כו"ר אפיק הקהילה ברוטרי, שהוא למעשה האפיק המרכזי שמרכז את כל פעילות המועדון למען הקהילה. אני מאוד מוקיר ומעריך את המועדון על היכולת שלו להוקיר תודה על פעילות יוצאת דופן למען הקהילה ומודה גם לעומד בראשו, הנשיא שחר שבו, על היכולת הזו".

"תרומה לקהילה זו דרך חיים עבורי והיא מהווה השראה ומודל לחיקוי לכל הסובבים אותנו. זה דבר מאוד מאוד חשוב בעיניי", אמר פורמן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות