"בית שתית- אופיסיטי"

חברת "שתית" מדווחת היום, כי היא החלה בשיווק מכירת המשרדים, ב"בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט, הממוקם ביציאה ממנהרות הכרמל.

מדובר על פרויקט שיכלול 6 קומות משרדים בשטח של 10,000 מ"ר, בהשקעה של 60 מיליון ₪.הפרויקט הינו יוזמה של קבוצת רכישה המאורגנת ע"י "וייס והרצוג".

את הפרויקט כאמור, תבנה חברת "שתית", שלקחה בפרויקט כ- 2000 מ"ר, לשם תעתיק את משרדי החברה שלה בעתיד. כעת מתחילה החברה שיווק של כ- 1000 מ"ר השייך לה בפרויקט. החברה מציעה מכירת משרדים החל מ- 40 מ"ר ועד 180 מ"ר במחירים של החל מ- 11,500 ₪ למטר.

הדמיה אורן.מ.א.ז. אדריכלים בע"מ

הדמיה אורן.מ.א.ז. אדריכלים בע"מ

הבניין שכבר קיבל היתר בניה ונמצא בשלבי בניה, צפוי להיות מוכן בינואר 2020. מדובר על בניין משרדים מודרני ומושקע, אליו צפויים לעבור רבים מהעסקים בחיפה ובצ'ק פוסט.

מתחם הצ'ק פוסט החדש, מיועד להיות פארק עסקים, המשתרע על שטח 300 דונם וכ־200 אלף מ"ר בנוי, ונתחם בין שדרות ההסתדרות ממזרח, היציאה המזרחית של מנהרות הכרמל ומסילת הרכבת מצפון. כל השטח נמצא בבעלויות פרטיות שונות ומוכן לבנייה.

אחד היתרונות הגדולים של המתחם המתוכנן תהיה הנגישות אליו. פתחן המזרחי של מנהרות הכרמל יתחבר ישירות אל תוך המתחם. נוסף על כך מתוכנן במקום מרכז תחבורה גדול, שבו יהיו תחנות של הרכבת הקלה של חיפה, תחנה של רכבת ישראל ותחנה מרכזית של אוטובוסים.

מתחם הצ'ק פוסט שבעיר חיפה עובר סדרה של שינויים חיוביים שעתידים להפוך אותו מהאזור המוזנח של העיר לפנינת ההיי טק של הצפון. בשנים האחרונות מוקמות במקום מכללות ומתווספים עוגני היי טק. שינויים אלה מייצרים צורך במרחבי עבודה חדשים ובמשרדים למכירה בחיפה, צורך עליו פרויקט אופיסיטי (OFFICITY)  מתכוון לענות. מתחם הצ'ק פוסט ממוקם ליד תחנת הרכבת וכבישים 2 ו-4, מה שהופך אותו לנגיש בצורה נוחה עבור בעלי רכב פרטי ומשתמשי התחבורה הציבורית. אנשים רבים משוכנעים שהעיר חיפה נמצאת על הדרך הנכונה להיות בירת ההיי-טק של צפון הארץ.

לדברי שלום שיטרית, מבעלי ומנכ"ל חברת "שתית": " הפארק החדש צפוי להיות המקום האסטרטגי ביותר בעיר, הן מבחינת נגישות והן מבחינת החברות שיאיישו את הפארק, ולכן החלטנו בנוסף לבניית הפרויקט להעביר את משרדי החברה לפארק. כעת אנו מציעים למכירה כ- 1000 מ"ר בפרויקט הנחשק שיכול להתאים הן לחברות קטנות והן לחברות גדולות".

הדמיה אורן.מ.א.ז. אדריכלים בע"מ

הדמיה אורן.מ.א.ז. אדריכלים בע"מ

אודות:

חברת "שתית" מקבוצת ש. שטרית בע"מ, חוגגת 30 שנה להיווסדה, ולה מגוון רחב של סיווגים קבלניים בלתי מוגבלים ( ג'-5) לבנייה, פיתוח וגשרים. החברה רשומה ברשם הקבלנים ובעלת תו תקן ISO 9001.
בעשור האחרון, ביצעה הקבוצה למעלה מ-350 פרויקטים ברחבי הארץ הכוללים: בניה ציבורית וקבלית, ייזום פרויקטים, התחדשות עירונית ועוד.

בין לקוחות החברה נמנים למעלה מ- 3000 דיירים ביחידות הדיור הפזורות ברחבי הארץ ומאות מערכות מורכבות, מבנים ציבוריים ולקוחות עסקיים כגון: מפעל הפיס, בתי חולים, היכלי תרבות, אוניברסיטאות, רשויות מקומיות, בתי ספר, מרכזים לוגיסטיים, בתי מלון ועוד.

מר שלום שטרית הינו הבעלים ומנכ״ל החברה אשר הביא לתנופת צמיחה, גידול ברווחי החברה ולעליה מתמדת במיקום החברה בדירוג מדדי גלובס 100 (דן אנד ברדסטריט) בתחום הבניה והיזמות. כיום ממוקמת החברה במקום 18 בקטגוריית בניה ויזמות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן