סוף טראגי: הנעדרת נמצאה ללא רוח חיים

בעומק היער, מאות מטרים בודדים מביתה, מצא הלילה כלב של יחידת הכלבנים את הנעדרת, כשהיא ללא רוח חיים
 

סוף טראגי: הנעדרת עדה אובשני (73) מקריית טבעון נמצאה הלילה כשהיא ללא רוח חיים.

אתמול בערב (שני) דיווחנו כאן ב"ניוז חיפה קריות" בקשה לסיוע בחיפושים אחר הנעדרת, אשר יצאה מביתה בקריית טבעון ביום שבת 8/12/18 ומאז נעלמו עקבותיה.

אתמול מיד לאחר שהתקבל דיווח בדבר היעדרותה, המשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחרי עדה אובשני, אשר הוגדרה כנעדרת בסיכון.

 

אובשני ז"ל. נסיבות טראגיות

 

המשטרה פרסמה אתמול את פרטי הזיהוי של המנוחה ועשתה מאמצים רבים בסיוע מתנדבים בכדי לנסות ולאתרה, אולם הבוקר נודע כי היא אותרה ללא רוח חיים סמוך לביתה.

מהמשטרה נמסר: "בהמשך להודעה מאתמול,  בדבר חיפוש אחר הנעדרת  עדה אובשני בת 73 מקרית טבעון, הלילה אותרה בחורשה סמוך למקום מגוריה ללא רוח חיים. גורמי רפואה קבעו את מותה ומבדיקה ראשונית ככל הנראה אין חשד לפלילים".

ביחידת הכלבנים (יכ"ל) סיפרו הבוקר כי לצערם על אף המאמצים והרצון הגדול למצוא את אובשני כשהיא בריאה ושלמה, היא נמצאה ללא רוח חיים.

 

החיפושים אחר אובשני ז"ל. בצילום צוות יחידת הכלבנים עם מפקד תחנת זבולון נצ"מ קובי קרני. צילום: יכ"ל

 

מיכ"ל נמסר: "יחידת הכלבנים לישראל בפיקודו של יקותיאל בן יעקב איתרה במהלך הלילה האחרון את הנעדרת בקריית טבעון לאחר שלושה ימי היעדרות, לצערנו ללא רוח חיים.

גיבורי האיתור הוא כלב רועה בלגי – זילמן, כלב מיוחד לאיתור נעדרים שהובא לארץ מהולנד על ידי יחידת הכלבנים והכלבן צבי, שהצליחו לאתר את הנעדרת שכבר היתה לצערנו ללא רוח חיים".

"האיתור התרחש תוך 70 דקות, עמוק בתוך היער מאות מטרים מביתה של הנעדרת. באותו אזור עברו וחיפשו קודם עשרות אנשים, אך כאמור רק בעקבות כניסה לעומק השטח והסבך עם כלבן מנוסה בסופו של דבר הנעדרת אותרה. יחידת הכלבנים משתתפת בצער המשפחה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות