כשענקי הרוקנרול והסיקסטיז נפגשים עם הביטלס על במה אחת…

יורם מארק רייך מביא תרבות לעיר מזה 25 שנה כשבנוסף ללהקת הפאנק המצליחה שלו 'קילר הלוהטת' הוא מפיק ערבי רוקולנוע בסינמטק בחיפה ומביא להקות מגוונות וקהל שממלא את האולם עד אפס מקום. החודש יש חגיגה כפולה…
שישי בסינמטק, ראשון בוונדרבר. יורם מארק רייך יוצר תרבות בחיפה. אלבום פרטי

שישי בסינמטק, ראשון בוונדרבר. יורם מארק רייך יוצר תרבות בחיפה. אלבום פרטי

פסטיבל מצליח. קילר הלוהטת. אלבום פרטי

פסטיבל מצליח. קילר הלוהטת. אלבום פרטי

מנגנים בכיף. פיני ויינברג והנישט גבקט. אלבום פרטי

מנגנים בכיף. פיני ויינברג והנישט גבקט. אלבום פרטי

יורם מארק רייך הוא אומן חיפאי, סופר, מוזיקאי ויוצר בזכות עצמו ובמקביל לכל אלה הוא מחזיק בבייבי שלו- ערבי הרוקולנוע בסינמטק בחיפה- הופעה חיה על בימת הסינמטק, בצירוף הקרנת קטעי וידיאו ודברי הסבר, אותם הוא החל ב-1990, כשחזר ארצה אחרי שנים בלונדון ועד היום זו הצלחה מסחררת שעולה פעמיים בחודש ותמיד בימי שישי. בשישי הקרוב, 12 ביוני, נושא הערב יהיה רוקנרול, סיקסטיז וביטלס כאשר הלהקה שתופיע לייב היא להקת NISHT GEBAKT שמנסה לעשות צדק היסטורי עם ארבעת המופלאים מליברפול, והרפרטואר שלה מורכב משירים שהתפרסמו בעשור של שנות השישים, ובראשם – שירי הביטלס. בהופעה יצדיעו ארבעת חברי ההרכב לעוד רבים מהאמנים והלהקות שפעלו במקביל. לפני חצי שנה בדיוק הופיעה NISHT GEBAKT בפני אולם דחוס עד אפס מקום בסינמטק, כשבחוץ נותרו עשרות מאוכזבים שלא הצליחו להשיג כרטיס. את הלהקה מנהיג אדריכל הצמרת האמיד, פיני ויינברג, שהכיף שלו זה לעלות עם ג'ינס וגיטרה חשמלית על הבמה ולנגן שירי רוק… פיני חווה את התקופה הנ"ל בעת לימודיו בחו"ל, והוא מלווה את המופע בהרבה הומור וסיפורים חביבים על השירים והאמנים של אז.

ואם חשבתם שיורם מארק רייך זנח את האומנות שלו אז ממש לא. יורם, מנהיג להקת קילר הלוהטת, להקת הפאנק הותיקה והבועטת שהלהיט שלה 'אני רוצה להיות ראש הממשלה' התנגן בעשורים האחרונים בורסיות שונות ועשה רעש בכל מערכת בחירות, תופיע במסגרת 'פסטיבל חיפה לייב מאה', שמארח 100 להקות בשלושה ימים, במועדון הוונדבר של שלומי מנגר, ביום ראשון, 28 ביוני, בשעה 23:00. הפסטיבל שיזמו והפיקו, זו השנה השנייה, איסר טננבאום והדס אופיר מבית הספר למוסיקה – רוקסיטי, מביא לעיר צעירים רבים ובעיקר כבוד.

 

רוקולנוע-LIVE

הופעה חיה  בסינמטק חיפה

שד' הנשיא 142, חיפה.

שישי, 12.6.2015, בשעה 22:00

 

 

קילר הלוהטת

פסטיבל חיפה לייב מאה

וונדר בר

דרך חטיבת גולני 18, חיפה

ראשון, 28 ביוני 23:00

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות