מה הביא אישה מאיזור חיפה לזרועות המאהבת שלה מהתיכון?

דרמה בבית הדין הרבני: המאהבת דורשת מהאישה לעמוד בהבטחתה ולחיות עימה. מה יוחלט?
דרמה כזו לא זכורה בבית הדין הרבני כבר שנים. הבעל טוען בבקשה לשלום בית שהגיש לבית הדיון הרבני כי אשתו לקתה בדיכאון אחרי לידה, אבל היא אינה יכולה לעשות שימוש באירוע הזה נגדו.

מסתבר כי הזוג מאיזור חיפה נישא לפני כשבע שנים והקים בית לתפארת, אולם נקלע למשבר ביחסיהם אחרי הלידה השניה של האישה.

אז החליטה האישה, רואת-חשבון נחשבת במקצועה, בעודה עם תינוקת בת חצי שנה בזרועותיה, לנטוש את הבית לטובת חברתה מימי  בית הספר התיכון. לימים הסתבר לבעל כי החברה מהתיכון היתה המאהבת שלה בעבר וכי אשתו החליטה לחזור אל זרועותיה.

 

עזבה את הבית לטובת המאהבת מהתיכון. צילום אילוסטרציה

בבקשה לשלום בית ולמשמורת על הילדים, טוען הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי אחרי שורה של שיחות שקיים עם אשתו, והתערבות מצד בני המשפחה, הסכימה האישה לעזוב את המאהבת ולחזור לחיק משפחתה, אבל אז קיבלה שורה של איומים, לרבות מכתב מעורך דין המופנה גם לאשתו וגם אליו עצמו.

בין השאר כותבת המאהבת מהתיכון "כשלקית בדיכאון לידה, אני סעדתי אותך במשך כמה חודשים, ניהלנו בית משותף והבטחנו זו לזו לחיות לעד. לכן אינך יכולה שוב לקום וללכת כך סתם", כתבה המאהבת לאישה. במכתב אחר שהופנה לבעלה של האשה  כתבה המאהבת: "אני חושבת שאשתך לא מעוניינת לחיות איתך ואהבתה אלי לא יודעת גבול".

 

מייצגת את הבעל. עו"ד שרין סולן. צילום יח"צ

עדות האישה בבית הדין הרבני, עשויה להוות משקל רב בקבלת ההחלטה, שכן האישה אמורה להביע את דעתה היכן ברצונה לחיות. עו"ד סולן טוענת כי "זכותה של האשה לחזור בה מהנטישה של בעלה שנגרמה עקב מחלתה ומצבה הנפשי הרעוע אחרי הלידה – ולהיות אימא ואישה ראויה".

הדיון בבקשה ייערך בימים הקרובים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות