הישרדות הדבר האמיתי

בני נוער רבים משתתפים השנה בפעילות "אחרי!" בקרית מוצקין, הפועלת בעיר בתמיכת ראש העיר, חיים צורי, ומחלקת הנוער של העירייה  בראשותה של שירלי למפל, ובשיתוף בנק לאומי.

צעירי אחרי במוצקין בסדנת הישרדות במדבר!

ראש העיר, חיים צורי: "חבורה של לוחמים"

חניכי "אחריי!" קרית מוצקין יצאו לראשונה לסדרת הישרדות מאתגרת במדבר.

בני נוער רבים משתתפים השנה בפעילות "אחרי!" בקרית מוצקין, הפועלת בעיר בתמיכת ראש העיר, חיים צורי, ומחלקת הנוער של העירייה  בראשותה של שירלי למפל, ובשיתוף בנק לאומי.

החניכים נפגשים מדי שבוע על מנת להתכונן לשירות משמעותי בצה"ל ולהתנסות בפעילויות שטח וסיירות. כמו כן הם מחזקים את הקשר עם העיר ומקבלים כלים שיעזרו להם בהתמודדויות בשירות הצבאי ובהמשך חייהם הבוגרים, כאזרחים תורמים במדינת ישראל.

הישרדות הדבר האמיתי צילום עיריית קרית מוצקין

בחג חנוכה יצאה הקבוצה יחד עם 6,000 חניכי וחניכות "אחריי!" מכל רחבי הארץ לסדרת שטח אתגרית בנגב. בני הנוער סיימו את הסדרה במפגן תמיכה ענק למען שירות משמעותי בצה"ל, תוך מסע אלונקות מפרך במדבר.  במהלך סדרת ההישרדות עברו בני הנוער שלושה ימים מאתגרים בהם עברו ניווטים, תרגילי מנהיגות, גיבוש קבוצתי, מסעות ופעילויות שדה חינוכיות והפנימו כי ביכולתם לסמן מטרה ולהגיע אליה תוך התמודדות עם כל הקשיים והמשברים שבדרך. בין היתר, החניכים התמודדו עם קור עז, וכ-40 ק"מ של מסלולים שהתפרסו על פני 3 ימים. כל חניכי הקבוצה סיימו את הסדרה בהצלחה! בסיום הסדרה החניכים הצטרפו רשמית למשפחת "אחריי!" כאשר קיבלו את החולצה האפורה!

ראש העיר, חיים צורי: "העובדה שבני הנוער שעומדים לקראת גיוס חווים מסע כזה מאתגר היא לא מובנת מאליה. אני גאה בכל אחת ואחד מהחבר'ה הללו, לוחמים, אמיצים וערכיים, גאה בכם".

"אחריי!" הנה עמותה חינוכית חברתית הפועלת במטרה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית בקרב בני נוער בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. העמותה נוטעת בחניכיה תחושת הצלחה ומסוגלות ומעודדת אותם להשתלב כאזרחים תורמים באמצעות חיבור לאבני דרך בחברה הישראלית.

פעילות העמותה נתמכת, כאמור,  ע"י עיריית מוצקין,  בנק לאומי, האגף הביטחוני- חברתי במשרד הביטחון, משרד החינוך, תורמים פרטיים וקרנות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין