רגע לפני תחרות מיס יוניברס: מה עשתה מלכת היופי של ישראל במרפאת מכבי בקריות? 

רגע לפני שעלתה על מטוס בדרכה לתחרות "מיס יוניברס, הגיעה ניקול רזניקוב מלכת היופי של ישראל, למרפאת "מגה מוצקין" של מכבי
 

רגע לפני שעלתה על מטוס בדרכה לתחרות "מיס יוניברס, ניקול רזניקוב מלכת היופי של ישראל, הגיעה למרפאת "מגה מוצקין" של מכבי שירותי בריאות בעיר, כדי לקדם אורח חיים בריא בקריות.

על אף שהיא נמצאת בשיאה ונהנית מאבק הכוכבים מאז זכייתה, רזניקוב, במקור מעפולה, הפתיעה את הצוות הרפואי כאשר סיפרה כי לאחר סיום כהונתה היא מתכוונת ללמוד סיעוד ולשמש כאחות מקצועית בקהילה במשרה מלאה.

 

רוצה להיות אחות במשרה מלאה. מלכת היופי של ישראל במרפאת מגה בקריית מוצקין. צילום: מכבי

עוד שיתפה מלכת היופי את הצוות, כי בשנות ילדותה היא סבלה במשך שנים ממחלת עור קשה ומכאן מגיע הרצון להיות בצד המעניק.

"בתור מישהי שסבלה ממחלת עור פתאום להגיע למעמד של מלכת יופי זה רק מחזק אצלי מדי יום לא לשכוח מאיפה באתי. זה מה שהלב אומר לי כל בוקר".

 

מכורה לאורח חיים בריא. צילום: מכבי

מבחינתה, הזכייה בתואר מלכת היופי של ישראל היא סגירת מעגל.

כעת היא מבקשת לנצל את החשיפה לה היא זוכה כדי  לעזור לכמה שיותר אוכלוסיות חלשות בחברה. כחלק משיתוף הפעולה עם מכבי לקידום בריאות תושבי הקריות, וכמלכת יופי, היא קוראת לדור הצעיר לשמור על אורח חיים בריא:

"בניגוד לזיהומי אוויר ומחלות שונות שלא עלינו, אני מאמינה שבכוחו של הבנאדם לחזק את עצמו, זו חובה ואחריות של ממש. בין אם לאכול בריא, לבצע פעילות גופנית או לישון טוב, עלינו  לדאוג לגוף שלנו ככל הניתן. אני מקווה שאצליח לתרום את חלקי להעלאת המודעות לאורח בריא".

 

מלכת היופי של ישראל, ניקול רזניקוב, עם מנהל מרפאת מגה מוצקין. צילום: מכבי

מנהל מכבי בקריית מוצקין, גיל אדרעי: "שמחנו לארח את מלכת היופי אצלנו במרפאה, קידום בריאות לכל הגילאים הוא נושא חשוב במיוחד. כארגון בריאות מוביל אנחנו נעשה כל שביכולתנו לתרום למען הנושא, יחד נצעד לעתיד טוב ובריא יותר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות