בזכות תרומות: עשרות ילדים בקריות יזכו לחורף חם 

מה שעשוי להיראות לחלקינו מובן מאליו, כלל לא פשוט וברור עבור מי שסובל מקור
מה שעשוי להיראות לחלקינו מובן מאליו כלל לא פשוט וברור עבור מי שסובל מקור. וכן, עד כמה שקשה להאמין, מסתבר שלא מעט ילדים נזקקים לא רק לאוכל, אלא גם לשמיכה חמה על גופם בחורף הקר.

צביה באום, תושבת הקריות שכל כולה לב ונתינה, ואשר הקימה ועומדת בראש עמותת "ילדים מחייכים", הצליחה שוב לגייס תרומות עבור הקהילה באיזור והפעם היא מחממת לילדים בקריות את החורף הקר, עם 79 שמיכות חמות שכבר נתרמו.

על הצלחת הפרויקט בישרה באום גם בעמוד הפייסבוק שלה בו הודתה לעשרות התורמים שלא יכלו לחשוב על כך שילדים "יבלו" עוד יום אחד נוסף, כשהם סובלים מקור.

 

לב גדול. צביה באום, תושבת הקריות ומנכ"לית עמותת "ילדים מחייכים"

"אהלן חברים, שבת שלום ומבורך…", כתבה באום בסוף השבוע, "רק רציתי שתראו כמה אנשים טובים חיממו את החורף לילדים המתוקים".

"בסה"כ תרמו 79 שמיכות", סיפרה באום בשמחה: "יש עוד בתי ספר יסודיים שעוד לא הגענו אליהם, הכל תלוי בתרומות שלכם…חשוב לי שתדעו, שמכל בית ספר נבחרו הילדים הנזקקים ביותר והצורך הוא גדול יותר מכפי שנתנו….".

 

תודה לתורמים הנדיבים. הפוסט של באום

 

"תודה לכם שבזכותכם הרבה ילדים ירגישו חם יותר בחורף וחם בלב. ילד שדאגת לו – מעבר למה שנתת לו – הענקת לו תחושת בטחון ושייכות ושוויון. וזה לא פחות חשוב, ממש לא.

אלוהים אתכם, חברים טובים.. ולכל אלה שמפרגנים לי ומברכים אותי, תודה, זה מחמם את לבי, אך אני חלק קטן, הרוב זה בזכות התורמים הנהדרים שנותנים בי אמון, שפותחים את לבם וידם למען ילדים נזקקים ולהם התודה והברכה…………", כתבה באום.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות