פדופיליה ברשת: התחזה וניסה לשדל קטין לקיים יחסי מין עם אחותו 

כעת כבר מותר לפרסם כי בחצי השנה האחרונה ניהלה המשטרה מצוד אחר עברייני מין אשר שידלו קטינים וקיימו עימם שיחות בעלות אופי מיני קשה ביותר
 

המשטרה עצרה הבוקר (ראשון) שמונה חשודים בפדופיליה באמצעות הרשת.

כחלק ממאבק המשטרה בעברייני המין המנצלים את פלטפורמת הרשת על מנת לפגוע מינית בקטינים, נוהלה בחצי שנה האחרונה חקירה סמויה כנגד מספר חשודים מכל רחבי הארץ, אשר ניסו לפגוע בקטינים באמצעות האינטרנט.

 

אחת התכתובות שחשפה המשטרה. עברייני מין לא העלו בדעתם שמאחורי המקלדת יושב שוטר

הבוקר, לאחר שלב איסוף הראיות והפללת החשודים, הובאה לסיומה חקירה סמויה שנמשכה במשך חצי שנה בליווי הפרקליטות כנגד עבירות הפדופיליה ברשת.

במהלך החקירה הופעל שוטר אשר התחזה לעיתים לקטינה ולעיתים לקטין תוך שהוא מנהל שיחות, צ'אטים בעלי אופי מיני עם החשודים אשר היו בטוחים כי הם משוחחים עם קטין או קטינה בגיל 11.

 

עוד שיחה קשה של פדופיל עם הסוכן המשטרתי שהתחזה לילדה בת 11

אחד החשודים אף התחזה לבחורה בת 18 וניסה לשדל את ה"קטין" לקיים יחסי מין עם אחותו בת ה 17.

בין שאר הנושאים, התמקדה החקירה בעבריינים הסדרתיים אשר זו לא הפעם הראשונה שלהם שבה הם מנסים לפגוע מינית בקטינים באמצעות הרשת.

כך למשל אחד העצורים ניהל את השיחות עם "הקטין" כאשר מתנהל נגדו הליך משפטי בגין אותן עבירות בתיקים אחרים בהם פגע בקטינים, והוא אמור לשהות במעצר בית בתנאים מגבילים.

 

"בא לך לנגוע?". עוד אחת מהשיחות

בתום החקירה יובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם וזאת על פי חומר הראיות העולה מן החקירה.

מהמשטרה נמסר כי פעילות זו הינה אחת משרשרת פעילויות המבוצעות כל השנה והמצטרפת למוקד 105 שהושק גם הוא במטרה   לשמור על נפשם וגופם של קטינים מפני תקיפות ופגיעות מיניות ברשת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות