דירה לדוגמא בפרוייקט סלע סקיי בקרית מוצקין

חברת "סלע בינוי", השיקה בימים אלו, דירה לדוגמא בפרויקט SELA SKY הנחשק, אשר נבנה בימים אלו בקרית מוצקין. ייחודה של הדירה, הוא שהיא מאובזרת בתקציב הנגיש לכל כיס ומותאם לפרויקט "מחיר למשתכן".

הדירה בקומה ה-1, מאפשרת  ללקוחות הפרויקט והחברה בכלל, לראות ולהתרשם כיצד ניתן לאבזר ולרהט דירה, ומנגישה עבורם את היום שאחרי קבלת המפתח לדירה.

"המטרה היא להציג דירה בצורה שלמה – מאובזרת, מעוצבת ומרוהטת תוך כדי הצגת מימוש חזון החברה בנוגע לתכנית הלאומית "המחיר למשתכן"", מסביר מורן בן שלוש, מנהל השיווק של החברה.

צילום תום סיימון

צילום תום סיימון

פרויקט  Sela Skyהמדובר, של חברת "סלע בינוי", אשר ממוקם בשכונת משכנות אומנים בקרית מוצקין ונמצא בשלבי ביצוע מתקדם של 2 מגדלים בני 30 קומות כל אחד, בסטנדרט בניה גבוה. . בפרויקט נמכרו 223 דירות ונותרה דירה אחרונה בלבד! (בקומה הראשונה), שנה וחצי לפני אכלוס! הישג חסר תקדים בשוק הדירות כאשר הפרויקט צפוי להיות מאוכלס במרץ 20.

שכונת משכנות האמנים תוכננה במטרה ליצור מרחב מחיה אטרקטיבי ונגיש, בשכונה יוקרתית אשר תתאפיין בפסיפס מאוזן של מגדלי יוקרה בשילוב עם בניה נמוכה. הפיתוח הסביבתי החכם של השכונה יוליד שילוב ייחודי של נוף אורבני בלב שכונה ירוקה, שבילים רבים אשר יאפשרו מעבר בטוח להולכי רגל לכל אחד מהפארקים המדהימים הנמצאים בשכונה מבלי להיתקל בדרכם בכבישים וכלי רכב.

השכונה נהנית מנגישות מרבית לדרכי הגישה המרכזיות לצפון ומרכז הארץ. תושבי השכונה נהנים מגישה נוחה ומהירה לכביש החוף (כביש מס' 2) ולכביש חוצה קריות (כביש מס' 22).

לדברי מורן בן שלוש מנהל השיווק של סלע בינוי: "אנו שמחים להציג  לזוכי החברה וללקוחות פרויקט SELA SKY, דירה לדוגמא שתאפשר להם לתכנן את אבזור הדירה במחירים שווים לכל כיס, אחרי קבלת המפתח. הפרויקט הינו מבין הפרויקטים האטרקטיביים ביותר באזור בכלל ובשכונה בפרט, הזוכים המאושרים רכשו דירה בפרויקט ע"פ בחירתם וייהנו גם מדירת בוטיק במגדל יוקרה, גם ממחיר מיוחד (מחיר למשתכן), וגם מפארקים רחבי ידיים שיעטפו את הפרויקט בפרט והשכונה בכלל".

צילום תום סיימון

צילום תום סיימון

אודות סלע בינוי:

חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת אמנון מסילות. לחברה ישנן 2,500 יח"ד בפריסה ארצית מנהרייה שבצפון ועד לגוש דן.

הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת בזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומסחר, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה ועד לרגע מסירת החזקה בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן