תרומה מוארת לזבולון

תרומת עובדי חברת חשמל לאגודת ידידי זבולון סייעה ברכישת מיכשור רפואי חדיש לקריית בריאות זבולון של כללית
 

תרומת עובדי חברת חשמל לאגודת ידידי זבולון סייעה ברכישת מיכשור רפואי חדיש לקריית בריאות זבולון של כללית

עובדי חברת חשמל תורמים מדי שנה ביד רחבה לאגודת ידידי זבולון ומסייעים בכך לרכישת מיכשור רפואי חדיש למען המטופלים בקריית בריאות זבולון של כללית.

גם השנה תרמו לאגודת ידידי זבולון סכום נכבד, שהצטרף לכספים באמצעותם נרכשו מיכשור מתקדם, בערך של כ-350 אלף ₪.

 

תרומת חברת חשמל לאגודת ידידי זבולון. צילום: דוברות כללית

המכשיר שנרכש כולל: גסטרטסקופים מהדור החדש, לביצוע בדיקה של דרכי העיכול העליונות, אבחון מחלות של הושט, קיבה ותריסריון, כגון דלקת של הושט או הקיבה, בקע סרעפתי, נוכחות חיידק HP  ברקמה, כיבים של הקיבה והתריסריון וכמובן תהליכים גידוליים.

תודות למכשור החדש ניתן לקצר תורים לבדיקות  אלו. כמו כן, נרכש  מכשיר אולטרה סאונד חדיש ומתקדם לביצוע סקירות מערכות במרכז לבריאות האישה בזבולון.

התרומה הוענקה על ידי נציגי חברת חשמל בטקס חגיגי שנערך בזבולון, בהשתתפותם של יפית שגיב, מנהלת מח' הרווחה בחברת החשמל וירון מיכאלי מוועד העובדים בחברת חשמל, שהעניקו לקטיה קם – יו"ר אגודת ידידי זבולון ונציגי אגודת הידידים: איציק קירשנבוים, יהושע אדלוביץ ומוטי דגן ונציגי הנהלת המרכז הרפואי: רביד לוי – המנהלת אדמיניסטרטיבית ואיריס כרמון מנהלת הסיעוד וכן, צוותי המחלקות בזבולון עבורן נרכש המיכשור: המכון לבריאות האישה, בניהולו של ד"ר דוד איסקוב ומחלקה גסטרואנטרולוגיה, בניהולה של ד"ר לילי מרדלר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות