סוגרים שנה ירוקה

בחברת החשמל, רשת "אורט" ועיריית קרית מוצקין סיכמו שנה של פעילות בקהילה בישיבה מיוחדת בלשכתו של ראש העירייה חיים צורי * בחברת החשמל אמרו: "זו פעילות המתקיימת לאור ערכים של שקיפות ופתיחות, לצד יוזמה וחדשנות, דרך חינוך והעברת מסרי בטיחות"

צורי, הלמן והתלמידים המשתתפים בפרויקט מנהיגות ירוקה. ערכים, חדשנות ובטיחות. צילום: יוסי וייס

צורי, הלמן והתלמידים המשתתפים בפרויקט מנהיגות ירוקה. ערכים, חדשנות ובטיחות. צילום: יוסי וייס

הבוקר התקיימה ישיבה מיוחדת לציון סיום פעילות תכנית הלימודים 'מנהיגות ירוקה למען הקהילה' במעמד ראש העיר חיים צורי וסמנכ"ל רגולציה וקשרי ממשל ותקשורת בחברת החשמל, אורן הלמן.
במסגרת מדיניות קשרי הציבור של חברת החשמל, מקיימת החברה פעילות ענפה בקהילה, ברשויות מקומיות ועם גופים ממלכתיים וארציים שונים, בנושאי תוכן של חברת החשמל. השנה חברת החשמל ורשת "אורט" חברו יחדיו ובנו יתכנית לימודים ייחודית שנתית "מנהיגות ירוקה למען הקהילה" העוסקת בנושא שימוש מושכל בחשמל בדגש התייעלות אנרגטית – לתועלת הפרט, החברה והסביבה.
התכנית פועלת ב-20 בתי ספר חטיבות הביניים של רשת אורט ומטרתה לשלב ולהטמיע מסרי שימוש מושכל בחשמל והתייעלות אנרגטית כשגרת חיים בקרב הלומדים ובקהילה. בנוסף, לתכנית יש מימד קהילתי, במסגרתה מפיצים התלמידים את התכנים והמסרים בקרב הקהילה הסמוכה לבית ספרם.
בסיום שנת הפעילות התלמידים נפגשים עם ראשי הרשויות למפגש מסכם. כך התקיים היום מפגש עם ראש העיר חיים צורי, סמנכ"ל הרגולציה אורן הלמן וצוות משרדו, מנהל מחלקת החינוך בעירייה אייל אורן, מנהלת חטיבת רבין ליאורה הגין, המורה לפיזיקה איתן עצמון והצוות החינוכי.
לפגישת הסיכום הגיעו תלמידי כיתה ט' ממגמת הפיזיקה בחטיבת הביניים רבין, אשר השתתפו בפרויקט והציגו בפני המשתתפים מצגת בנושא חיסכון והתייעלות בשימוש בחשמל.
ראש העירייה חיים צורי בירך את התלמידים על בקיאותם ופעילותם הרבה בנושא החיסכון בחשמל ובנוסף שיבח את חברת החשמל על המאמצים שהיא עושה למען קידום איכות הסביבה והמעורבות בקהילה.
צורי: "אנו, כרשות מקומית, פועלים במגוון תחומים על מנת לצמצם את השימוש בחשמל. בתוך כך, הצבנו על גגות המוסדות הציבוריים ומגרשי הספורט בבתי הספר, לוחות פוטוולטאים הקולטים את אנרגיית השמש ובקרוב נעבור להשתמש ברחובות העיר בנורות חסכניות בחשמל, נורות לד. בנוסף, זכתה השבוע קרית מוצקין בתואר יקירת 'נתיב האור', פרויקט דגל של חברת החשמל, ובית הספר 'מצפה' אף קטף את המקום הראשון בארץ מתוך 1,200 בתי ספר שהשתתפו בפרויקט".
סמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת בחברת החשמל, אורן הלמן: "התכנית החינוכית בה חברת החשמל לוקחת חלק הינה ביטוי לפעילותה של החברה עם הקהילה בכל המגזרים. פעילות המתקיימת לאור ערכים של שקיפות ופתיחות, לצד יוזמה וחדשנות, דרך חינוך והעברת מסרי בטיחות. אני מעריך מאוד את שיתוף הפעולה לו זכינו גם בקרית מוצקין ומברך את חיים צורי, שתומך ומעודד את התכנית, לה שותפים הצוות החינוכי בעירייה ובבית הספר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית מוצקין
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209