שני חיפאים מואשמים בסחר בבני אדם: איתרו נשים, הביאו אותן מחו"ל והפכו אותן לשפחות מין

מי שראה את הסדרה "בלו נטלי" לא יוכל שלא להיזכר במעשי הזוועה שתוארו בסדרה הישראלית. אלא שכאן, לצערינו, לא מדובר כלל בסרט אלא במציאות הזויה ואכזרית
הותר לפרסום:

המשטרה חשפה ארגון פשיעה המנהל רשת של סחר בבני אדם, סרסרות והלבנת הון.

היום (שני), הוגש בבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד שני חשודים (30) מחיפה, אשר עמדו בראש ארגון פשיעה אשר סחר בנשים וסירסר בהן. בנוסף חשודים השניים גם בהלבנת הון.

הגשת כתב האישום באה בתום מספר חודשים של חקירה סמויה וגלויה, שבוצעה על ידי היחידה המרכזית במחוז חוף ובמהלכה גובשה תשתית ראייתית כנגד העומדים בראש הארגון.

הפכו מיד עם נחיתתן ארצה לשפחות מין. בתמונה: בית בושת אשר נחשף בעבר בחיפה. צילום: דוברות המשטרה

עם המעבר לשלב הגלוי לפני כחודש, המשטרה עצרה את שני החשודים המרכזיים, תושבי חיפה, בשנות ה- 30 לחייהם, אשר עומדים על פי החשד בראש ארגון הפשיעה.

בהמשך החקירה נחקרו עוד עשרות חשודים ומעורבים בגין מעורבותם בתשתית הארגונית, בתהליך הסחר בבני אדם בסרסרות באותן נשים שהפכו עם נחיתתן בארץ לשפחות מין ובהלבנת הון מרווחי הארגון.

מהחקירה עולה כי הארגון הפעיל רשת אשר איתרה נשים ממזרח אירופה, הכניס אותן לארץ באמתלות שונות כגון תיירות או ביקור קרובים וסחרה בהן במטרה להביאן לארץ בכדי לעסוק בזנות.

בארץ פעל מוקד אשר פעל 24 שעות ביממה, זאת במטרה לספק שרותי מין ללקוחות. הארגון דאג לפרסם את שרותיו ללקוחות באינטרנט ובדרכים נוספות.

 

הנאשמים הפעילו מוקד אשר פעל 24 שעות ביממה במטרה לספק שרותי מין ללקוחות. צילום: דוברות מחוז חוף

כאשר לקוח היה מעוניין בקבלת שירותי מין, הוא התקשר למוקד, קיבל סיסמא אשר באמצעותה נכנס לאתר אשר הכיל את תמונות הנשים לבחירתו, והתשלום חושב לו על פי שעה ומרחק הנסיעה מחיפה.

כאמור, הבוקר הוגש כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז חיפה כנגד שני תושבי חיפה, החשודים המרכזיים בפרשה, וזאת לפי חוק המאבק באירגוני פשיעה, סחר בבני אדם, סרסרות והלבנת הון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות