ערק פרימיום במתכון משופר

לקראת הסילבסטר "מזקקות בוטיק ערק מצדה" משיקים את ערק ג'בלנא בטעם משופר בדגש על חיזוק טעם האניס.

ערק גבלנא של מזקקות בוטיק ערק מצדה  צילום- רמי אפרתי

ערק ג'בלנא הינו חלק מקבוצת משקאות הערק שמציע מפעל "מזקקות בוטיק ערק מצדה" ואליו מתווספים ערק "כפרון" – על שם הכפר סורי הידוע בייצור ערק משובח וערק "אלואדי" .

ערק ג'בלנא שפירושו – "ההר שלנו", הינו ערק מסורתי המשלב בתוכו שלושה מרכיבים טבעיים ואיכותיים – גרגירי אניס משובחים המושרים בכוהל ענבים מהרי הגליל המערבי ומזוקקים בזיקוק מסורתי  אשר יוצר ערק עדין ומאוזן עם תחושה של מתיקות. פרי זיקוק ייחודי בעל טעם קלאסי שמכוון לטעם הישראלי.  הערק מומלץ כליווי לארוחה של מאכלי בשר, עוף ודגים ומתאים להגשה עם או בלי מים לפי טעמו האישי של הצרכן. אחוז האלכוהול בערק ג'בלנא הוא 40%.

ענאן שמשום, מנכ"ל "בני פאוזי שמשום" האחראים על מהפכת משקאות האנרגיה הגדולה בישראל, נכנס לתחום השתייה

ערק גבלנא של מזקקות בוטיק ערק מצדה קרדיט צילום- רמי אפרתי

החריפה ורכש את מפעל "מזקקות בוטיק ערק מצדה" שבמהלכו שיפרו את טעמו של ערק הפרימיום "ג'בלנא". שמשום, היבואן של משקה האנרגיה  BLU סיכם על רכישת מפעל "מזקקות בוטיק ערק מצדה" המתמחה בייצור ערק מסורתי בשיטה הלבנונית, עובדה אשר מייחדת את המפעל משאר המתחרים בתחום .

ענאן שמשום, מנכ"ל בני פאוזי שמשום מסר: "אנחנו שמחים להתרחב בשוק האלכוהול ובפרט במשקה הערק בישראל, ובעיקר שמחים על החיבור עם מותג מוביל ואיכותי כמו "מזקקות בוטיק ערק מצדה". החברה מרחיבה את סל מוצריה בקטגוריות שונות וכעת נוכל להציע ללקוחותינו בשוק הפרטי והמוסדי, בארץ ובעולם, מוצר חדש ברמת איכות גבוהה ביותר ובטעם נהדר".

מחיר לצרכן:  60 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל

ניתן להשיג ברשתות השיווק המובילות , בחנויות האלכוהול המובחרות

ובתחילת השנה הקרובה בדיוטי פרי

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות