מה עושים כל הכוכבים הגדולים בקריית ים?

מה הפך את קריית ים לאתר מבוקש לצילומי קולנוע וסדרות דרמה? ומדוע הגיעו השבוע כוכבים גדולים לעיר?
קריית ים הפכה להיות אתר מבוקש לצילומי סרטי קולנוע וסדרות דרמה ובימים אלה מצולמים ברחובותיה הפרקים הראשונים של סדרת הדרמה "המדובב" המיועדת להיות משודרת ב- YES בקיץ הקרוב.

את הסדרה כתבו שני חברים ילידי קריית ים ובוגרי בית הספר רודמן, אשר כתבו את הסדרה על עיר הולדתם.

בסדרה מככבים שחקנים מהשורה הראשונה בהם  עמוס תמם, אור בן מלך, אניה בוקשטיין, עידית טפרסון ועוד רבים וטובים.

ביום ראשון צולמו מספר סצנות בתוך בניין העירייה, עובדה אשר משכה מטבע הדברים סקרנים רבים, אשר חלקם אף הוזמנו לקחת חלק כניצבים בסדרה.

 

כל הכוכבים. קריית ים ביום ראשון, השבוע. צילום דוברות עיריית קריית ים

זהו סיפור על יחסים בין שני אחים, שגדלו יחד לאורך כל חייהם, דוד האח הבכור, צמח להיות אחד מיזמי הנדל"ן החזקים ביותר בקריות, בעוד אחיו, אסא, בילה את כל חייו הבוגרים בכלא.

 

השחקן עמוס תמם בקריית ים השבוע. צילום: דוברות עיריית קריית ים

הסיפור מתחיל עם שחרורו של אסא וחזרתו לעיר הולדתו, קריית ים. אסא מנסה לחזור ולתפוס את מקומו במשפחה, בעוד שדוד לא כל כך מעוניין בקשר עם אסיר משוחרר מחשש להכתמת הפרויקט הנוצץ עליו הוא עובד –  פרויקט פינוי-בינוי ענק. פרויקט שצפוי להכניס לו כסף רב ולהפוך אותו ליזם נחשב ומוערך לא רק ברמה המקומית אלא גם ברמה ארצית. האנשים המקיפים את דויד ושותפיו לדרך כעת הם אותה חבורה מימי ילדותו שלו ושל אסא.

שקט, מצלמים. צילום: דוברות עיריית קריית ים

מהר מאוד אסא מבין שאף אחד מהם לא מחכה לו בחוץ. אחיו זורק לו עצם סמלית, שמראה עד כמה הוא אינו סופר את אחיו הצעיר וה'דפוק'. מונע מתחושות קשות של עוול וקיפוח, אסא משתחרר עם תאוות נקם. הוא שם על הכוונת את החבורה שנהגה כלפיו בבריונות במהלך צעירותו , ובעיקר את אחיו הבכור שהפקיר אותו. אסא יוצא למסע בכדי לקחת את מה שמגיע לו: להשתלט על הארגון של אחיו.

מה שדוד אינו יודע על אסא, שבמהלך תקופת המאסר שלו הוא גויס על ידי המשטרה ונהיה למדובב חד ומתוחכם, שמתכוון להפעיל את כישוריו גם בעולם שבחוץ.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות