רצו למצויינות

מפגש הוקרה למאות עובדי המינהל והמשק של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי
הם מקבלים את פני המטופלי במשרד המרפאה, משיבים לפניות במייל ובטלפון, מטפלים בפניות ודואגים לנקיון וטיפוח מתקני השירות – אלו הן רק חלק מהמשימות הרבות המוטלות על עובדי המינהל והמשק של כללית.

רונן נודלמן – המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי החליט עם שובו למחוז חיפה וג"מ לאחר סבב תפקידי ניהול בכללית, לחדש את המסורת ולערוך את יום המינהל שבו מוקירים ומודים לצוותי המינהל והמשק ברחבי המחוז.

האירוע נערך בהפקה עצמית של כללית והמנחים היו מעובדי המינהל: רחל קנטור ממרפאת ברה"נ בארמון, היאב סלמה ממרפאת ירכא, באסל כנעאנה מהתפתחות הילד וברה"נ ילדים בשפרעם ועדי שטרן ממרפאת הרמן, שעשו זאת במיומנות רבה וכבר הומלצו להנחיית האירוויזיון.

 

הענקת תעודות הוקרה למרפאות מהמחוז באירוע יום המינהל. צילום: דוברות כללית

מני שהרבאני, שביום יום הינו המנהל האדמיניסטרטיבי במרפאת כללית קרית ים צפון, הוא גם זמר מוכשר שהקפיץ את הקהל באולם בקול שאינו נופל מזה של כוכבי הזמר המזרחי.

ברכות נישאו על ידי רונן נודלמן, נציגי הוועדים יהודית קורנפיין בחיפה ועלי חלאילה בגליל המערבי.

אורח הכבוד היה פרוספר בן חמו – יו"ר ועד עובדי כללית בארץ שנשא דברי ברכה חמים.

לסיום, ברך אלי כהן – מנהל המרחב שציין שהוא גאה להיות גם כן חלק מעובדי המינהל.

דגש רב נתן בדבריו להיותם של עובדי המינהל והמשק גורם חשוב וקובע בחוויה השירות של המטופלים והלקוחות ואת תרומתם של סקטורים אלה להישגי המחוז, שהוא המוביל בארץ בסקרי שביעות רצון וכמקום מוביל באיכות הרפואית.

 

מנהל המחוז אלי כהן ביום המינהל. צילום: דוברות כללית

רונן נודלמן ששב למחוז כמנהל המינהל לאחר סבב תפקידי ניהול שעשה בהצלחה במחזות כללית ברחבי הארץ, סיכם במצגת מרשימה את הישגי המינהל במהלך השנה כולל תנופת בניה, שיפוץ ושדרוג מבנים והשקעה רבה בהנגשת שירות, במעליות ואמצעים פיזיים נוספים וכן שיפור בתשתיות תקשורת טלפונית ומיחשובית.

בהמשך, הוענקו תעודות הוקרה לצוותים וליחידים עם הישגים מרשימים בשנת 2018. מקבלי התעודות היו מופתעים לחלוטין כי לא ידעו שהם עומדים לקבל פרס. תחילה נקראו לבמה לקבלת פרסים קבוציים צוותי משרדים מופתעים שזכו להוקרה על שהובילו בציוני מדד המינהל. המרפאות הן: מרפאת פסוטה, דיר חנא, מרפאת קרית שמואל, מרפאת כרמל צרפתי ומרפאת עמק השלום ביוקנעם.

 

הענקת תעודות הוקרה למרפאות מהמחוז באירוע יום המינהל. צילום: דוברות כללית

בשני המרכזים רפואיים לין וזבולון, בצירוף מקרים ואולי דווקא לא, נמצאו מחלקות האונקולוגיה כראויות להוקרה.

בהמשך הטקס הוענקו תעודות הוקרה על הישגים אישיים ל: אודליה רענן– מנהלת המשק במרפאת עוזיאל בקריות, אילנה יוסף מנהלת המשק במרכז רפואי זבולון. תעודות הוקרה על ביצועים מרשימים הוענקו גם לקלרה אלבז ממרפאת רסקו קרית ים ולמנאל דיאב ממרפאת תמרה שהתבלטה בצירוף מבוטחים.

בתום החלק הטקסי נהנו עובדי המינהל ממופע מבדר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות