כרמל חזקים באקדמיה

המרכז הרפואי כרמל ממשיך להוביל בכמות ובאיכות המינויים האקדמיים שלו בפקולטה.
 

החודש הצטרפו עוד 5 רופאים בכירים לרשימת המינויים האקדמיים הארוכה של כרמל בפקולטה לרפואה של הטכניון. ד"ר סמיר קאסם מנהל המחלקה הפנימית א' קיבל מינוי לדרגת מרצה מחנך קליני בכיר. ד"ר אמנון גיל רופא בכיר במחלקה הנפרולוגית קיבל מינוי לדרגת מרצה קליני, ד"ר יגאל אלנברג רופא בכיר במחלקת ילדים של כרמל, קיבל מינוי לדרגת מרצה מחנך קליני, ד"ר דביר פרויליך מהמחלקה הכירורגית ב' מינוי לדרגת מרצה קליני, וד"ר עיסה מטאנס רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית התכבד במינוי לדרגת מרצה קליני.

בצילום: הרופאים והמינויים החדשים מכרמל. צילום: אלי דדון

פרופ' גיורא פילר מנהל מחלקת הילדים בכרמל המשמש גם כמשנה לדיקן בפקולטה לרפואה בטכניון ציין בסיפוק רב את המשך הגידול בכמות המינויים האקדמיים של רופאי כרמל.
" אנו בכרמל רואים חשיבות רבה בהמשך פיתוח וקידום דור העתיד של הסטודנטים לרפואה, ובכל הדרגים והרמות שמים דגש רב על הוראה והכשרת סטודנטים לרפואה. גם לגבי המורים, הן הצעירים והן הבכירים יותר, מתקיימת הכוונה וההדרכה לתת דגש לנושא הוראת סטודנטים ולמידה אקטיבית ומקצועית, בצד הכשרה אנושית ועיצוב יחסי רופא-חולה טובים ואיכותיים.  בנוסף להוראה איכותית מתקיים בבית חולים כרמל מחקר רפואי חדשני שגם הוא תורם הן להתקדמות בית החולים, והן להתקדמותם האישית של החוקרים בפקולטה לרפואה. החשיפה לעשיה, לרפואה מקצועית קלינית, ולמחקר חדשני גם היא מביאה לפיתוחם של הסטודנטים לרפואה," אמר פרופ' פילר .

בכל שנה עוברים ולומדים במסדרונות ובמחלקות ביה"ח כרמל ובבתי החולים הנוספים המסונפים לפקולטה של הטכניון עשרות רבות של סטודנטים מהארץ ומהעולם וישנה חשיבות גדולה  לאיכות ההוראה שהם מקבלים ולאיכות המרצים והרופאים המדריכים אותם.

" לשמחתנו הוסיף פרופ' פילר, בכל שנה זוכים המרצים והמחנכים הקליניים מכרמל לתעודות והערכה כמרצים מצטיינים באירועי ההוקרה למצטיינים שמפיקה הפקולטה. זהו חלק בלתי נפרד ממסורת של איכות ומצוינות המובילה של הרופאים בכרמל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות