תעודת הוקרה לקצין אג"ם של שירותי הכבאות 

מפקד מחוז חוף במשטרה העניק תעודת הוקרה לקצין האג"מ בשירותי הכבאות במחוז: "על היותך אדם, לוחם אש, קצין במערך החילוץ וההצלה המקשר בין הארגונים באופן יוצא דופן וראוי לכל הוקרה"
 

ביום חמישי האחרון נערכה במטה מחוז חוף של משטרת ישראל ישיבת הערכת המצב השבועית.

ישיבה זו מתקיימת על בסיס שבועי ונוטלים בה חלק נציגי כלל גופי החירום בהם משטרת ישראל, כבאות והצלה, פיקוד העורף, מד"א ועוד.

מפקד המחוז במשטרה, ניצב פרץ עמר, ניצל את ההזדמנות בכדי להעניק תעודת הוקרה לקצין האג"מ בשירותי הכבאות במחוז חוף, טפסר יגאל טודובר, על תרומתו להידוק הקשרים בשגרת העבודה השוטפת בין הגופים.

 

ניצב עמר מעניק את תעודת ההוקרה לטפסר טודובר. צילום: דוברות כבאות מחוז חוף

בדבריו ציין ניצב עמר כי “החיבור יוצא הדופן של המשטרה עם כב”ה, בהיבט המקצועי והאישי, מהווה ערובה להצלחת הגופים במתן שירות מציל חיים לכלל הציבור ושמירה על בטחונו, בשגרה ובחירום”.

עוד הוסיף עמר כי "תעודת ההוקרה מוענקת לך על היותך אדם, לוחם אש, קצין במערך החילוץ וההצלה המקשר בין הארגונים באופן יוצא דופן, הנך ראוי לכל הוקרה והערכה".

תעודת ההוקרה. צילום דוברות כבאות מחוז חוף

טפסר טודובר הודה למארחו על המילים החמות והוסיף כי אין תחליף לקשר הבינאישי וכי שיתוף פעולה הדוק תוך ניצול החוזקות של כל אחד מהגופים מביא לכך שהשלם בהכרח יעלה על סך חלקיו. "נמשיך לפעול יחד כתף אל כתף בשגרה, כמו גם בעיתות חירום", אמר הקצין טודובר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות