כנס רפואת שיניים לילדים ואורתודונטיה של כללית סמייל  

מאות רופאי שיניים ומומחים לפדודונטיה ואורתודנטיה ממרפאות כללית סמייל מרחבי הארץ, השתתפו בכנס של כללית סמייל במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב
 

כללית סמייל דואגת באופן מתמיד להעשיר את הצוותים הרפואיים ברשת המרפאות בימי עיון, כנסים והדרכות בהתאם לתחום פעילותם וכך להיות המעודכנים והמקצועיים בתחומים השונים ולהעניק למטופל בנקודת הקצה את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר.

דר שאדי כרכבי רופא ילדים מר"מ קריון. צלם: עידן מרציאנו.

הנושא שהיה במיקוד בכנס האחרון היה "רפואת שיניים לילדים ויישור שיניים ולסתות" שכלל סדרת הרצאות של רופאים מומחים בתחום ביניהן:  פרופ' סטלה צ'אושו, מנהלת המחלקה ליישור שיניים ולסתות בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, הרצתה בנושא טוחנות חלביות בתת בקיעה – אטיולוגיה, אבחנה וטיפול רב תחומי, ד"ר ניר שפק, מנהל המחלקה ליישור שיניים ולסתות בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב, הרצה בנושא עיתוי הטיפול האורתודונטי-טיפול מוקדם, ד"ר יורם קורנובסקי דיבר על התמודדות שיקומית, אורתו-אסתטית וד"ר מיכאל טולצ'ינסקי, מומחה ביישור שיניים, הרצה בנושא אורתודונטיה עם הפנים לעתיד.

דר דני קליין עוזר אורתודונט מרפאת כללית סמייל קריון. צלם: עידן מרציאנו.

לדברי ד"ר רולי ברקוביץ, מומחית ברפואת שיניים לילדים, אחראית תחום רפואת שיניים לילדים ברשת מרפאות כללית סמייל והמנהלת המקצועית של הכנס, שפתחה את הכנס והרצתה במהלכו:

"רפואת שיניים לילדים מחייבת רמה מקצועית גבוהה וכמוכן רגישות וגישה מתאימה. כאשר מדובר בילדים, לא רק הטיפול עצמו עלול להיות מורכב אלא גם שתוף הפעולה שלהם. חוויות הטיפול בילדות משפיעות באופן משמעותי על ההתייחסות לבריאות הפה וטיפולי השיניים כבוגרים".

 ד"ר רולי ברקוביץ, מומחית ברפואת שיניים לילדים, אחראית תחום רפואת שיניים לילדים ברשת מרפאות כללית סמייל והמנהלת המקצועית של הכנס עם ד"ר אורון שמואלי.. צלם: עידן מרציאנו.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות