בריכה, במה, דיג'יי, אורחים מפורסמים, שותף אדיר, אוכל מצוין, הורים מפרגנים ואוהבים והפקה נדירה בבר המצווה של עומר לבית פורמן.

עומר פורמן, בנם של שלומי ו-ורד, מבעלי הבלאק בורגר והטעם השישי, חגג בר מצווה כאשר ההפתעה הגדולה היה ריקוד מדהים שהעלה יחד עם בת זוגו לריקודים הסלוניים.
חתן הבר מצווה על הבמה. פורמן. צילום: ראובן כהן

חתן הבר מצווה על הבמה. פורמן. צילום: ראובן כהן

ההורים האוהבים. פורמן. צילום: ראובן כהן

ההורים האוהבים. פורמן. צילום: ראובן כהן

משפחה אוהבת. פורמן. צילום: ראובן כהן

משפחה אוהבת. פורמן. צילום: ראובן כהן

מפרגן. בוקששתר ופורמן. צילום: ראובן כהן

מפרגן. בוקששתר ופורמן. צילום: ראובן כהן

כל האנשים החשובים של העיר התקבצו השבוע בקאנטרי ספייס על מנת לחגוג עם ורד ושלומי פורמן, מבעלי הבלאק בורגר והקייטרינג 'הטעם השישי' את חגיגת בר המצווה של בנם בכורם, עומר. על ההפקה הופקד יואב כהן, השותף של פורמן שעמל משעות הבוקר המוקדמות על בניית המקום, סידור הבמה, תפאורה, תאורה וכו' ובסוף הערב קלט שהוא שזוף עד מאוד, על התאורה היה הצוות של גיל טייכמן, מומחה תאורה בעל השם, על ההפקה האומנותית הייתה סיוון קסטיאל, על הקינוחים הופקד השף קונדיטור דודו אוטמזגין שהיה גם אורח באירוע ועל המוזיקה דיג'יי אור פילו. גולת הכותרת של האירוע היו שני הריקודים המדהימים שעומר ובת זוגו לריקודים הסלוניים העלו לבמה ושכמובן זכו למחיאות כפיים סוערות. השניים, למי שלא יודע, זכו כבר בכמה וכמה תחרויות בארץ. בין החברים שהגיעו לפרגן היו- השף צחי בוקששתר, המסעדן איציק אדרי עם בת זוגו שולי, עדי קאופמן מנכ"לית תיאטרון הצפון, הפרסומאי אבנר מכטינגר, ארז ישכרוב מבעלי תלתן, הצלם ראובן כהן, רו"ח זיו כרסנטי, רו"ח גלית יחזקאלי, עו"ד אביאל שטרן, מיקי קופל, אורי בלום ועוד…

מזל טוב, עומר!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם